Mała rzecz a cieszy
Odpowiedz do tematu

:
Polska powieść i polski zegarek, tak być powinno. Promujmy polskość . Brawo!

:
Czyżby Starszy Pan napisał książkę pod pseudonimem Nikodem Pałasz? :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Maras68
[Usunięty]
:
:złośliwiec: cool :D

:
Tak oto w literaturze oznajmiono, które zegarki są męskie i duże, pod czym się obiema ręcami podpisuję.

[ Dodano: 2015-03-24, 22:36 ]
Wszystkie powyżej są nad wyraz

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Fixxxer napisał/a:
Promujmy polskość . Brawo!

pifko

:
A w ogóle, to po słowie "duży" powinien być chyba przecinek hmmm
Dziś to już nawet korekty nie robią...
Czytałem ostatnio 20000mil... i też byków, że :facepalm:

Skate or die!
Szymon
[Usunięty]
:
bEEf napisał/a:
Svedos napisał/a:
No właśnie nie, o tym że autor uczynił nasz zegarek tłem powieści dowiedzieliśmy się zupełnie przypadkowo i nie mieliśmy w tym sprawstwa kierowniczego.

Gratulacje :!: Choć z doświadczenia wiem, że nikt Wam nie uwierzy - ludzie wszędzie teraz węszą spisek.


Oczywiście, że tak będzie. Wystarczy wkleić te foty na drugie forum i pierwsze posty będą anty.. :(

:
Szymon napisał/a:
bEEf napisał/a:
Svedos napisał/a:
No właśnie nie, o tym że autor uczynił nasz zegarek tłem powieści dowiedzieliśmy się zupełnie przypadkowo i nie mieliśmy w tym sprawstwa kierowniczego.

Gratulacje :!: Choć z doświadczenia wiem, że nikt Wam nie uwierzy - ludzie wszędzie teraz węszą spisek.


Oczywiście, że tak będzie. Wystarczy wkleić te foty na drugie forum i pierwsze posty będą anty.. :(


A wyobraź sobie jakie piekiełko dostaje teraz Nikodem Pałasz... :))

Gbond.

:
Ech, nie mógł napisać że na ręcznie robionym pasku? :))

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Ech, nie mógł napisać że na ręcznie robionym pasku? :))


Może ona z tych normalnych jest, co ma jeden zegarek i takie tam... ;)

:
Szymon napisał/a:
Oczywiście, że tak będzie. Wystarczy wkleić te foty na drugie forum i pierwsze posty będą anty..

No ale przyznaj uczciwie, gdyby sytuacja była w drugą stronę, reakcja była by chyba taka sama.. ;) To zjawisko obserwuję już od dłuższego czasu. Z jednej strony wszechobecny "product placement", z drugiej - jeśli ktoś zrobi coś bezinteresownie, nikt nie uwierzy.

Ostatnia sytuacja to z serialem House of Cards. Jest on pełen product placementu, ale w pewnym momencie chcieli też umieścić w grze niezależną grę "Monument Valley" (swoją drogą polecam), więc po prostu zadzwonili do twórców z pytaniem, czy mogą. Sytuacja win-win, bo twórców na taką reklamę pewnie nie byłoby stać, a i serial zyskał ciekawy "twist" i zainteresowanie mediów z branży gier. Twórcy gry, zapytani, odpowiedzieli jak to wyglądało, ale oczywiście, wiele osób posądza ich teraz o kłamstwo.

Ja to nazywam "naiwnym cynizmem". Ludzie nie mają za bardzo pojęcia, jak działa świat, jak wyglądają kontakty biznesowe itp, ale cyniczna interpretacja sprawia wrażenie bardziej "przenikliwej", więc jest bezpiecznym wyborem, żeby zrobić wrażenie w towarzystwie i nie wyjść na naiwiaka ;)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Tutaj widziałbym raczej coś, co można nazwać 'syndromem hipstera'- jeśli coś było niszowe, to w momencie gdy staje się popularne z miejsca dostaje zarzut o 'sprzedanie się' itp. :złośliwiec:

:
IMHO to wspaniała sprawa, że nie wstydzimy się polskich wyrobów. Za granicą polskie wyroby są synonimem jakości .

Swoją drogą "założenie" kobiecie takiego zegarka to lekka perwersja.

Chyba, że jest to Marit Bjoergen....

Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2015-03-25, 16:41, w całości zmieniany 1 raz
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
" product placament " hmmm :/
" twist " słoiki czy taniec? hmmm

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
RWD i pączki Bliklego :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.