Poprzedni temat «» Następny temat
G.Gerlach 126p
Autor Wiadomość
Sebastian_J
Kulis

Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 7
Skąd: Trzebnica
 #61  Wysłany: 2015-02-28, 13:25   

Zinajda napisał/a:
Prawie każdy przechodził, w początkowym okresie działalności forumowej, etap radosnych propozycji. Niektórzy nie wytrzymali reakcji starszych kumotrów, niektórzy powściągnęli ambicje, niektórym udało się zapalić do swego pomysłu szersze grono, ogólnie jednak taki zimny prysznic dobrze zrobił każdemu "kotu" (ze mną włącznie) i tylko do Modów i Adminów prośba, aby swoją interwencją zapobiegali nadmiarowi entuzjazmu w gnojeniu nowych. A Sebastianowi J życzę wielu miłych chwil na forum!


Dziękuję serdecznie. To było miłe. pifko

[ Dodano: 2015-02-28, 13:27 ]
Woytec napisał/a:
Zinajda, przyznaj lepiej, że od czynu się migasz :złośliwiec:
A nowemu "kotu" (jak napisałeś), nie trzeba pomocy Adminów, wystarczy trochę poczucia humoru ;)
pifko


Witaj. Poczucie humoru mam. Niedługo zgłoszę swój kolejny pomysł ;)
Tym razem do Rolex'a - jak powiedział Arek

[ Dodano: 2015-02-28, 13:32 ]
Santino napisał/a:
Dawid - w tym właśnie rzecz.
Skoro nie zna, to przystępując do społeczności, wypadałoby się z zasadami w niej panującymi zapoznać.
A nie zaczynać od ustawiania ;)


Witaj Santino, porywczy synu Don'a ;) - zapoznanie z zasadami panującymi w tej społeczności zajęłoby mi kilka m-cy , a ja chciałem zabawić świat , ale niestety nie udało się.

[ Dodano: 2015-02-28, 13:41 ]
ALAMO napisał/a:
Dawid, nie mirmiłuj :D
Tak samo jak Wojtek uważam że wystarczy poczucie humoru, żeby dobrze odebrać intencje ;-)

Teraz zupełnie poważnie Sebastian, po pierwsze witaj na forum, po drugie pozwól jednak że w komercyjnych obszarach forum - regulowanych regulaminem - tematy zakładać będą ich "gospodarze" pifko

Pomysł Gerlacha 126p z góry określam jako nierealny, a podstawowym powodem jest właśnie fakt że to nie jest nasza tematyka. Nasz kumpel Adam Tomaszewski, założyciel Xicorra, poświęcił mnóstwo cięzkiej pracy i pieniędzy na to, by zwrócić uwagę na polski powojenny przemysł motoryzacyjny. Prowadzi w tym kierunku wiele projektów, zarówno jawnych jak i na razie nieogłoszonych. Byłoby zwykłym, nazywajac rzecz po ludzku, świństwem, próbować się "podpinać" pod efekty jego pracy. Tu nie chodzi o "wyłaczność", ale zwykłą przyzwoitość. Ludzie przyzwoici tak nie robią.
Tym bardziej że mają jasny i wykreowany wizerunek, oraz zdefiniowaną tematykę dla swojej marki. Mamy zapas własnych projektów na 3 lata do przodu, i ta "kolejka" się nie skraca, a wręcz odwrotnie.
Ale możesz spróbować "obok", tam jest wielu ludzi dla których "przyzwoitość" nic nie znaczy, mogą kupić każdy pomysł na którym da się wycisnąć gufno z orzełka na pięciogroszówce :popcorn: pifko


Witaj ALAMO , i to jest odpowiedź na jaką czekałem , nie da się - rozumiem , dziękuję za wyjaśnienie.
Nie chciałem nikogo urazić , po prostu patrząc na projekty Wasze i Xicorra , wydawało mi się że jesteście lepiej przygotowani. A może po prostu wasze projekty bardziej mi się podobały , jest ich więcej. Dlatego założyłem ten wątek tutaj, a nie gdzieś indziej.
To tyle. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.

[ Dodano: 2015-02-28, 13:46 ]
Z uwagi na brak zrozumienia, odrzucenie , oraz antypatię jaką tutaj zaznałem ;) , odwołuję swój pomysł pt 126. Trzymajcie się swoich zegarków cool i nie puszczajcie.
Nie najlepiej zacząłem , ale chyba nieźle skończyłem ;)
Miłego Weekendu. pifko
 
 
infectedcontrol 
Starszy Ryżowy
Conus Destroyer ;)


Pies czy kot?: pies
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 777
Skąd: Maryland, USA/Płock
 #62  Wysłany: 2015-02-28, 14:25   

Piort napisał/a:
ALAMO napisał/a:
Dawid, nie mirmiłuj :D
Tak samo jak Wojtek uważam że wystarczy poczucie humoru, żeby dobrze odebrać intencje ;-)

Teraz zupełnie poważnie Sebastian, po pierwsze witaj na forum, po drugie pozwól jednak że w komercyjnych obszarach forum - regulowanych regulaminem - tematy zakładać będą ich "gospodarze" pifko

Pomysł Gerlacha 126p z góry określam jako nierealny, a podstawowym powodem jest właśnie fakt że to nie jest nasza tematyka. Nasz kumpel Adam Tomaszewski, założyciel Xicorra, poświęcił mnóstwo cięzkiej pracy i pieniędzy na to, by zwrócić uwagę na polski powojenny przemysł motoryzacyjny. Prowadzi w tym kierunku wiele projektów, zarówno jawnych jak i na razie nieogłoszonych. Byłoby zwykłym, nazywajac rzecz po ludzku, świństwem, próbować się "podpinać" pod efekty jego pracy. Tu nie chodzi o "wyłaczność", ale zwykłą przyzwoitość. Ludzie przyzwoici tak nie robią.
Tym bardziej że mają jasny i wykreowany wizerunek, oraz zdefiniowaną tematykę dla swojej marki. Mamy zapas własnych projektów na 3 lata do przodu, i ta "kolejka" się nie skraca, a wręcz odwrotnie.
Ale mozesz spróbować "obok", tam jest wielu ludzi dla których "przyzwoitość" nic nie znaczy, mogą kupić każdy pomysł na którym da się wycisnąć gufno z orzełka na pięciogroszówce :popcorn: pifko


Pan Svedos Bardzo zapewne ubolewa, że nie będzie mógł poświecić jedno ze swych dzieł ulubionemu pojazdowi jakim był 126p :/



Aha, ale w maluchy nie było żadnych RotorSystemow, HA
_________________
InfectedControl a.k.a. Dawid
 
 
nick555
Klon Starszego Kulisa


Pies czy kot?: pies
Wiek: 43
Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 8911
Skąd: Bełsznica/Lublin
 #63  Wysłany: 2015-02-28, 14:58   

infectedcontrol napisał/a:



Aha, ale w maluchy nie było żadnych RotorSystemow, HA


Ale była turbinka Kowalskiego, można zaadaptować :)
_________________
FORZA Robert!
RK WRT
 
 
mw75 
Prezes Uncle Bens'a

Wiek: 48
Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 6031
Skąd: PL
 #64  Wysłany: 2015-02-28, 15:39   

A odpalanie na sznurek jak teraz kosiarki ogrodowe się nie liczy?
:))
_________________
Antisocial and faceless...
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #65  Wysłany: 2015-02-28, 15:58   

Turbinka Kowalskiego -> konik Przewalskiego -> tarpan -> kupuję!
:D
_________________
 
 
Eustachy 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 2198
Skąd: z gór nizinnych
 #66  Wysłany: 2015-02-28, 16:16   

Widze, ze Koledzy mają fazę po jakiś syropkach przeciwkaszlowych :)

Miałem 126p w wersji 600 na włoskich częściach , potem późniejszy z dużą felgą i chromem na zderzakach i następnie trzy odmiany 650 łącznie z Elegantem ostatniej serii , że o kolorach nie wspomne :) kość słoniowa meteor :) :)

To jest kupa a nie samochód i się nie ma czym podniecać . Ani to polskie, ani kultowe....
_________________
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #67  Wysłany: 2015-02-28, 18:12   

Eustachy, kultowe kultowe ,bo ja swojego złożyłem własnymyrencymy śróbka po śróbce :))
_________________
Ostatnio zmieniony przez Svedos 2015-02-28, 18:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mw75 
Prezes Uncle Bens'a

Wiek: 48
Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 6031
Skąd: PL
 #68  Wysłany: 2015-02-28, 18:46   

Svedos napisał/a:
śróbka po śróbce

No to musiało być kóltowe ;)
Popraw te śrubki, bo zaraz Fazi przyjdzie.
_________________
Antisocial and faceless...
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #69  Wysłany: 2015-02-28, 18:52   

Śrubka,śrubka,śrubka,śrubka....śrubka :))
_________________
 
 
mw75 
Prezes Uncle Bens'a

Wiek: 48
Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 6031
Skąd: PL
 #70  Wysłany: 2015-02-28, 18:58   

Swoją drogą to chyba niedługo dzieci będziemy Fazim straszyć cool . Oczywiście piszące z błędami...
_________________
Antisocial and faceless...
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #71  Wysłany: 2015-02-28, 19:08   

Jak dla mnie to Fazi robi dobrą robotę...Polacy nie gęsie swój język mają...i tak dalej..Fazi pifko
_________________
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #72  Wysłany: 2015-02-28, 19:56   

Svedos napisał/a:
Eustachy, kultowe kultowe ,bo ja swojego złożyłem własnymyrencymy śróbka po śróbce :))


Podrabiałeś włoskich mistrzów, zanim porwałeś się na inne świętości :shock:
Gore nam!
:D
_________________
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #73  Wysłany: 2015-02-28, 20:07   

No jak nie , jak tak :))
_________________
 
 
Eustachy 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 2198
Skąd: z gór nizinnych
 #74  Wysłany: 2015-02-28, 21:54   

Powiem szczerze, że ten na włoskich częściach śmigał najlepiej . Na prostych wyciągał nawet 105 , czyli zgodnie ze specyfikacją :)
_________________
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #75  Wysłany: 2015-02-28, 22:22   

Sebastian_J napisał/a:
Nie najlepiej zacząłem , ale chyba nieźle skończyłem

Sebastian_J, brawo cool I nie zrażaj się kpinami bandy starych, znudzonych pierników pifko

nick555 napisał/a:
infectedcontrol napisał/a:



Aha, ale w maluchy nie było żadnych RotorSystemow, HA


Ale była turbinka Kowalskiego, można zaadaptować :)


GG Tourbillon tribute to F126p :D :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum