Modowanie tarczy kanapki MM. Jakies pomysły?
Odpowiedz do tematu

:
A bedziesz w ogole modowal i jak farbki widziales juz ?>?

:
Nic nie widziałem, nic nie słyszałem. W podróży służbowej tak zwanej byłem, na Śląsku, wróciłem dziś na wieczór. Nie było kiedy. Przy moim ABC (absolutny brak czasu) taki mod może potrwac miesiąc, albo lepiej.
Dostałem propozycję (od Spinnera) zamiany tej tarczy orange na jakąś bardziej militarną, ale nie dostałem jeszcze oferty co to by miało byc w ramach tej wymiany młodzieżowej.
Jeśli mu zależy na tej tarczy, to mogę się wymienic na inną kanapkę, a nawet jeśli mi się nie spodoba, to ją zmodowac.
Papierowi ściernemu jest wszystko jedno jaki kolor szlifuje :)

:
Korba napisał/a:
Czerń wyklucza świecenie. Prawa fizyki i optyki. Czarnej luminovy chyba jeszcze nie wynaleziono


Mamy XXI wiek ;)
http://www.wiegandwatches...me-2-grams.html

Foch und Ch.
:
...no świat staje na głowie

:
Ależ bajer... Alez można moda "like stealth" wysmażyć na tym... :!: :shock:

Kurde - i sa białe co na niebiesko wala - mam pomysla normalnie... Tylko kasy niet...

:
Ogolnie to juz robia zegarki z czarna lumi , jeden z nowych Baliha'i bedzie mial czarna lumi

:
Daleko nie trzeba szukać

Foch und Ch.
:
A ja zabrałem się za modowanie tarczy, miała być "rdza" na powierzchni, ale przetarłem lekko papierem i uzyskałem taki efekt, czarno brązowa powierzchnia z przebłyskami złotawego metalu, starałem się to ująć na fotkach, w rzeczywistości jest dużo lepiej.
Postanowiłem tak zostawić, do tego dojdą złote wskazówki.
Być może na tarczy w miejscu logo numeratorem nabiję MW1961 lub coś w tym stylu, ale nad tym jeszcze się zastanawiam.

Znalazłem fajny temat jak "zmęczyć" kopertę.
http://www.homageforum.co....php?f=42&t=804










:
fajnie wyszło, podoba mi sie że przy indeksach jest bardziej wytarta, a pomysł z wytłoczeniem może być strzałem w dychę... albo w stopę :wink: ale raczej to pierwsze :mrgreen:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
lepiej juz wiecej nie trzec bo wyjdzie kiepsko tak jest ok !
Numerator to bardzo fajny pomysl , ale po co w to mieszac MW

:
Svedos ... smakowa ta tarcza :)

Foch und Ch.
:
...no Panie Nadszyszkownik, wyszła całkiem smaczna kanapka

:
No ja na taka tarczę to... Nie mam zdania. Z czego w ogóle sa wykonane tarcze do marysiek? Z alu, mosiądzu, plastiku?? Jeszcze się nie grzebałem w tym, dopiero mam zamiar. Tego B&R czarno- czarnego to juz widziałem. Ale nie wiedziałem że jest dostępna czarna luminova w sprzedaży dla maluczkich.
Ale moim zdaniem gra nie warta świeczki. Koszt farby jak koszt połowy zegarka, do tego wysyłka i ryzyko spieprzenia sprawy podczas modowania. Nie wchodze w to.

:
Numer nabity na tarczy będzie wyglądał mniej więcej tak



do kompletu zanabyłem takie wskazówki, muszę je tylko jakoś "postarzeć"


Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-04-29, 14:55, w całości zmieniany 1 raz
:
co do rysunku to fajny , ale w mini fiddym centrum zegarka jest na jednej lini z nitem crown guarda , za to w luminorowatym jest tak jak na rysunku . Taka ze mnie spostrzegawcza bestyja :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.