Syrena Sport
Odpowiedz do tematu

:
A ja widziałem artykuł w nowej Angorze
pifko pifko pifko pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
W najbliższym czasie będzie dostępna wersja z czarną tarczą:

:
W artykule w Angorze piszą o wskaźniku rezerwy chodu. Coś im się pomyliło. A wersja z czarną tarczą wygląda SUPER!

wierzę w gazomierze
:
Wskaźnik jest w F125p Akropolis ☺

diver
[Usunięty]
:
wygląda super pifko , cena już mniej cool

:
Super byłby bez tych białych obwódek totalizatorów i z czarną datą.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
czasoMierzej napisał/a:
W artykule w Angorze piszą o wskaźniku rezerwy chodu. Coś im się pomyliło. A wersja z czarną tarczą wygląda SUPER!


Jeszcze czarna tarcza datownika i byłbym skłonny nabyć hmmm

:
Coś dla fanów żółtych wskazówek w Syrenie :-)

:
atomtomski napisał/a:
Coś dla fanów żółtych wskazówek w Syrenie :-)
Obrazek


Właśnie takiego chrono szukam z żółtymi akcentami :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

Tego mi brakowało w testowanej wersji :wkurzony:

:
Słoniu, wyprzedaż rób i uderzaj. Ja czekam na swoją czarną, już tylko tydzień cool

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Wyprzedaży robić nie będę a syrenkę testowo nosiłem także wiem co i jak. Z zółtymi akcentami muszę temat przetrawić bo pasuje mi on do koncepcji ;)

:
atomtomski napisał/a:
...Coś dla fanów żółtych wskazówek w Syrenie...

Jestem na "TAK" :!: cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Może żółte akcenty na czarnej tarczy?

wierzę w gazomierze
:
Jakby ten żółty to była głównie luma... Niby styl nie ten, ale lubię jak zegar trochę poświeci.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
>>>

Wersja z czarną tarczą i czerwonymi akcentami prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie... :)

Jednak o gustach się nie dyskutuje, a jedynie akceptuje, albo też nie... ;)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.