Regulateur - tarcza
Odpowiedz do tematu

: Regulateur - tarcza
Zaczęło się od nieudanej próby sterylizacji Jialoud Regulatora. To znaczy próba była aż nazbyt udana - z werku oznaczenia zeszły ładnie, a z tarczy ... aż za bardzo. :) No i dobra, wszystko jest pod kontrolą. Zrobię nowa tarczę. Poza tym mam koronkę od Samsona i to też się przy okazji podmieni, bo ten plastikowy kamień szlachetny mnie się jakoś nie konweniuje.


Tak czy siak wyprułem mu flaki i przystąpiłem do pomiarów oraz projektowania.



Zamysł mam taki, żeby stal pokryć PVD. Najchętniej TiAlN - czarno filetowy kolor. I potem pod laser to żeby odkryć stal. :twisted:

Foch und Ch.
:
Fochu, gratuluję projektu tarczy, masz talent.

:
Mam talent do psucia zegarków ;)

Foch und Ch.
:
Ale projekt tarczy wyszedł rewelacyjnie, naprawdę jestem pod wrażeniem.

:
...kurcze, fajnie to to wygląda, tylko zastanawia mnie to, czy laser sobie poradzi z tymi szczegółami. To znaczy poradzić sobie pewnie poradzi, ale czy nie zleją się w jedną "plamę" te szczegóły, które schodzą się ku sobie

:
też mam ta wątpliwość ale jest tylko jeden sposób by to sprawdzić :)

Foch und Ch.
:
...zuch chłopak

:
Ja bym to wygrawerował mechanicznie, a całość polakierował. Na to indeksy tampondrukiem. Byłaby zajebioza!

:
Alamo, rozwiń temat. Stal czystą czy PVD do grawerowania? Jaki lakier? Bezbarwny? Tampodruk przy jednostkowej produkcji się raczej nie sprawdzi bo to nie na jeden strzał tylko 10tys długopisów się stosuje. Chyba że się mylę.

Foch und Ch.
:
Tampondruk jest tani.
Gdy szukałem wykonawcy nadruku "CW" tarczach naszych forumowców - powiedzieli mi 5 zł za sztukę!
Ja bym wygrawerował mechanicznie goła blachę, i polakierował ją. Będzie gliszowana. Na to indeksy - i będzie że czacha dymi!

:
Kubama swietnie to wyglada w fazie projektowania . Jak bedzie dalej to sie przekonamy.
Zycze powodzenia !!

Wozu
[Usunięty]
:
Przerażacie mnie :D
Pozytywnie znaczy się.
Nie mam jeszcze zegarka a taką tarczę już chcę mieć :D

Projekt wygląda świetnie.

Blaz
[Usunięty]
:
Ja tam już mówiłem, że rośnie nam nowa Polpora. :mrgreen:

:
Super tarcza :O

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Projekt tarczy jest świetny :!:
Firma Foch und Ch. rośnie w siłę :!: :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.