Spinneros Elegant - tarcza do klasycznego garniturowca
Odpowiedz do tematu

:
Z czcionką poeksperymentuję. Na początek wybrałem taką bo dobrze mi się kojarzy - czasy gdy faceci potrafili się ubierać. ;)

Foch und Ch.
:
Tak - czcionka dłuzsza, fikusniejsza, na miejscu indeksów - podobna do tej ze starych Worldmasterów np:-)

Jest jeszcze inna propozycja, kompletnie minimalistyczna ale i precyzyjna, dokładna podziałka, np tak jak w mojej wysnionej Eternie Vaughan Big Date :



tylko cały bajer w tych "wystajacych" indeksach - "na płasko" straci efekt imho... :roll:

:
kubama napisał/a:
Z czcionką poeksperymentuję. Na początek wybrałem taką bo dobrze mi się kojarzy - czasy gdy faceci potrafili się ubierać. ;)


Bo wtedy "facet" to był Kirk Douglas a nie Krzysztof Ibisz ...

:
Spinner napisał/a:
Jest jeszcze inna propozycja, kompletnie minimalistyczna ale i precyzyjna, dokładna podziałka, np tak jak w mojej wysnionej Eternie Vaughan Big Date

tylko cały bajer w tych "wystajacych" indeksach - "na płasko" straci efekt imho... :roll:


Czyli bez cyferków? Właśnie, tu powstaje zasadnicze pytanie. Jak wykonanć nakładane indeksy? Nałożyć równo to Pan Pikuś. Ale wykonać takie maleństwa. No jak?

Ostatnio zmieniony przez kubama 2010-04-07, 12:37, w całości zmieniany 1 raz
Foch und Ch.
:
Obrabiarka jakas/laser 3D i z grubej tarczy usunąć wsio oprócz indeksów?

Wycinanie/wykonywanie ich i wklejanie po sztuce na tarcze to nie dla mnie zastrzegam :razz:

Ostatnio zmieniony przez Spinner 2010-04-07, 14:26, w całości zmieniany 2 razy
:
Starry, mnie to takie robótki wyciszają. Jakbym dostał indeksy to mogę kleić. ;)

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
A tak długo Fochu szukałeś związków wyznaniowych, a tu się okazuje, że to robienie tarczy wzbogaca Cię o nirvanę. :mrgreen:

:
Jak tam postępy :?: :razz:

:
Lipa. Weekend kończyłem Walthama i pastwiłem się nad Regulatorem. Może jutro? :)

Foch und Ch.
:
Ekhem... :?: :razz: :mrgreen:

:
%^^&& mać ... no ale szykuje się długi deszczowy weekend więc dajmy se jeszcze jedne szanse ;)

Foch und Ch.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.