Kilka nowych PietroStrapów
Odpowiedz do tematu

:
ech gdybym był tylko takim fetyszystom paskowym jakim nie jestem - brał bym wszystkie

Blaz
[Usunięty]
:
Pomacasz niedługo Rudolfie. :mrgreen:

:
pewnie kilka pietrostrapów będzie do obmacania na spotkaniu!

:
Alamo- świetna myśl :) Mam już pewien zegarek na oku, do którego PietroStrap w sam raz by spasował :P
Wszystko w rękach Pietra...no, chyba każdy producent chciałby żebym został twarzą marki :) Czyż nie? A ja tu kurna charytatywnie do tej pory zasuwałem i wśród tłumów snułem opowieści o legendarnych pachach Pietra :P

:
Pietro, to dla Ciebie wyzwanie, a Biblio zrobił dla Ciebie świetną robotę :wink:

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-04-01, 22:23, w całości zmieniany 1 raz
:
ALAMO napisał/a:
Morał - Pietro machnij dla Leszka gratisowy pach, z wdzięcznośc za reklamę :P Dobrze gadam :lol: ??


dobrze gadasz :)
muszę pogadać z Leszkiem! w końcu trzeba dbać o markę!

Piotrek
:
A jak jesteśmy przy temacie, pomyśl nad jakimiś paskami w rozmiarze 20 mm, zapotrzebowanie jest, tylko nie ma podaży.

:
Bibliotek@rz napisał/a:
Alamo- świetna myśl :) Mam już pewien zegarek na oku, do którego PietroStrap w sam raz by spasował :P
Wszystko w rękach Pietra...no, chyba każdy producent chciałby żebym został twarzą marki :) Czyż nie? A ja tu kurna charytatywnie do tej pory zasuwałem i wśród tłumów snułem opowieści o legendarnych pachach Pietra :P


Leszek, musimy poważnie pogadać ;)

[ Dodano: 2010-04-01, 22:26 ]
svedos napisał/a:
A jak jesteśmy przy temacie, pomyśl nad jakimiś paskami w rozmiarze 20 mm, zapotrzebowanie jest, tylko nie ma podaży.


a były, tylko się rozeszły zanim zdążyłem je obfocić, jeden pewnie pisar niedługo pokaże

Piotrek
:
Nieee nooo, Pietro ... Się działo!
W Poznaniu chodził i każdemu trzeźwemu twój pach do oczu wtykał! I gadał : patrzcie! Pietra! Zazdraszczajcie i hejtujcie! Ja mam a wy nie macie...!
A pijanym to do ucha szeptał : pietrostrap ...pietrostrap...pietrostrap ... ;)

Blaz
[Usunięty]
:
Propaganda szeptana. :mrgreen:

:
ALAMO napisał/a:
Nieee nooo, Pietro ... Się działo!
W Poznaniu chodził i każdemu trzeźwemu twój pach do oczu wtykał! I gadał : patrzcie! Pietra! Zazdraszczajcie i hejtujcie! Ja mam a wy nie macie...!
A pijanym to do ucha szeptał : pietrostrap ...pietrostrap...pietrostrap ... ;)


O przepraszam, ja dopiero "następnego dnia" :razz: dokładnie sobie oblukałem i cenka mi opadła :wink: :lol:

:
ALAMO napisał/a:
Nieee nooo, Pietro ... Się działo!
W Poznaniu chodził i każdemu trzeźwemu twój pach do oczu wtykał! I gadał : patrzcie! Pietra! Zazdraszczajcie i hejtujcie! Ja mam a wy nie macie...!
A pijanym to do ucha szeptał : pietrostrap ...pietrostrap...pietrostrap ... ;)


dobrze gadał ;) w końcu ma pierwszy prototypowy egzemplarz z tej skóry :)
chyba muszę je zacząć jakoś numerować...

Piotrek
:
Świetny pomysł, Mistrzu, takie arcydzieła powinny być numerowane i mieć swoje metryczki, poważnie mówię.

:
Są pudełeczka, powinny być również numerki i punca na każdym pachu! Kurcze, aż se założę swojego, bo patrzy na mnie z półki i aż się prosi :P

Blaz
[Usunięty]
:
Ja mogę do każdego paska dopisać stosowną legendę. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.