Wykorzystanie koperty maryny do odrodzenia darowanego starus
Odpowiedz do tematu

:
Jak tarcza ma 39,6 to koperta musi mieć tak samo, zwykle ma troszkę więcej, być może do koperty 47 będzie pasować, ale pozostaje jeszcze grubość werku i tu może być problem.

:
Jak nie maryna,to moze jakas inna skosnooka koperta sie nada?(-;

:
Wewnętrzna średnica to 39,5 mm.

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
kubama napisał/a:
Dobry dział i bardzo dobry pomysł. Czekamy na kontynuację. 8)


Zgodzę się częściowo, bo myślę jednak, że niedobry dział, a dobry pomysł, więc przeniosę do Warsztatu. :wink:

A koperta od Radiomira 47mm może będzie pasować?

:
Ja też miałem radomira na myśli :)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Od radiomira nawet bardziej by stylistycznie pasowala niz ta od pilota.Chociaz obie by styknely (-;

:
Od radiomira tez moze nie styknac, on ma grubsze scianki i jest tylko troche wieksza

:
To jesli te chinskie koperty nie stykna,gdzie moglbym taka koperte dorobic?No i orientacyjnie ile by mnie to kosztowalo?
(-:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Na allegro cyklicznie pojawiaja się aukcje kopert przygotowanych specjalnie pod pasówki , ale z tego co pamiętam to cena była dosyć wysoka.

:
No wlasnie.Znajac allegro,to za taka koperte wybule lekko 3 paczki,jesli nie wiecej.A zrobienie takiej koperty na bank tyle nie kosztuje.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Dokładnie , kosztowała około 300PLN, i był opisana jako przygotowana pod werki IWC, przyznam że była wykonana profesjonalnie.

:
Czyli chyba mozna zalozyc,ze zrobienie takiej koperty w jakims zakladzie zajmujacym sie obrobka metalu to ok.150-200zl?Czy moze mniej?

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Nie mam pojęcia, mam gdzieś fotki tej koperty, jak znajdę to wkleję ( szukam)
















Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-03-29, 16:04, w całości zmieniany 1 raz
:
Z tego co widze,to bylaby troszke za duza...

:
ja bym szukał na ebayu tanich chińskich zegarków ze stainless steel w rozmiarze 47-50mm :wink: :wink:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.