Fachowiec pilnie potrzebny-MM
Odpowiedz do tematu

:
Może oficjalny opier ... od CW :twisted: ?

Blaz
[Usunięty]
:
Albo karne zdjęcie reklamy. :mrgreen:

:
Tak poważnie, to Łukasz jako oficjalny przedstawiciel naszego forum może wystosować oficjalnego emalia z informacją o takich przypadkach i prośbą o oficjalną odpowiedź ( z adnotacją iż będzie ona zamieszczona na forum). Myślę że po czymś takim jakość się poprawi.

Blaz
[Usunięty]
:
Myślę, że tak można zrobić. Pomoże mi ktoś, bo mój angielski jest trochę prostacki? :wink:

:
Blaz napisał/a:
Myślę, że tak można zrobić. Pomoże mi ktoś, bo mój angielski jest trochę prostacki? :wink:


Dawaj.

Blaz
[Usunięty]
:
Pogrzebię trochę jeszcze na wus czy o tym nie piszą i do jutra przygotuję oficjalne oświadczenie, które dam Ci do przetłumaczenia. Tak może być? :wink:

:
Spoko. Tylko czy oni to skumają :lol: ...?

Blaz
[Usunięty]
:
Będę się starał pisać po żołniersku. Lub w stylu: "trzy słowa do ojca prowadzącego... ten kramik". :twisted:

:
Potem się to google translator przetłumaczy, i oni wtedy skumają :wink: :lol:

:
Hurrra!!
Bardzo dziękuję kumotrowi Spinner-owi za wskazanie lekarza dla mojej pięknej MM!!
Jego sprawne oko, delikatne paluszki:)(kawał chłopa, myślę że xl na codzień nosi)naprawiły mi ją- a wszystko to w trybie expresowym!! I znów jesteśmy razem, czule obejmuje mój nadgarstek , uśmiecha się do mnie, najpiękniej oczywiśćie o 10:10:)
Nie znam się na tym, ale opiszę co się jej stało :naciąg kręcił się ok, potem to przekazywal na takie większe kółeczko zębate, a z niego szło na takie małe cóś...i to małe cóś miało zluzowaną srubeczkę, pewnie małe rączki jej nie dokręciły.Śrubeczka dokręcona, i wszystko wskazuje , że jest ok.
,,Najlepsze kasztany są na placu Pigall,,- a fachowcy w Zielonej Górze:)

Pozdrawiamy-szczęśliwi
MM i nurart:)

Ostatnio zmieniony przez nurart 2010-04-01, 22:23, w całości zmieniany 2 razy
:
To miło slyszeć że już jesteście razem a MM cała i zdrowa !!
zrób wybrance jakieś fajne fotki i luu je na forum :)

:
Co do fachowca i ZG to święta racja, Jarek uratował mojego Blue homarka.

:
:oops: Ciesze sie... Jarkowi juz przekazałem "wyrazy uznania" :razz:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.