Krystaliczna precyzja
Odpowiedz do tematu

: Krystaliczna precyzja
Zanabyłem kilka ciekawostek z nowego, bardzo interesującego źródełka...
Dziś pierwsza...

Kryształ z 64 roku w wersji "full wypas" :)




Ostatnio zmieniony przez voli 2010-03-22, 23:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Świetny jest!
Ten sam werk co w Svedosa Mołni ?

:
Ale wypas :shock:
Zazdraszczam :twisted:

:
No proszę jaka ładna perełka, rzec można kryształ ;)
Gratulacje i zazdraszczam :evil:

:
Szczerze z całego serca zazdraszczam tego Kristala, do tego nienawidzę bezinteresownie, ja nie mam żadnego Kristala. No i ten werk, miód malina i orzeszki.

:
Nie chce tu jakos podpasc , ale werk az prosi sie o jakiegos moda z przeszklonym deklem.
Fajny ten krysztalek

:
Życzę Ci aby takowe źródła nigdy nie wyschły :smile:
Piękna sztuka...
Wtrącę jeszcze zapytanie, może komuś zbywa taka dewizka, jak na zdjęciu powyżej?

:
Piękna wersja - większość mechanizmów z mikroregulacja ma wykończenie typowe dla późniejszych Mołni, a ta jeszcze w paski, jak 15-kamieniowe z lat '50. Cudeńko.

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Piękny Kristal, widzę że Kumotrowie już robią sesję nienawiści, w takim razie nie będę pisał, że ja też mam takiego Kristala, bo i mnie się dostanie :wink:
Radek, widzę że masz dojście do niezłego źródełka i pewnie nie zdradzisz skąd ono wybija :wink:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Nie zdradzę źródełka :P
Mogę jednak porosić źródełko czy nie "dałoby mi" czegoś konkretnego dla kolegi :)
Napisze jednak o nim smutną a przewidywalna prawdę...
Urok osobisty na nie nie działa...
Daje się z niego czerpać tylko gdy przyprowadza się przyjaciół... zwłaszcza Benjamina Franklina i Ulyssesa Granta, mile widziani są również Zygmunt Stary i Władysław Jagiełło, źródełko nieźle toleruje też Andrew Jacksona i Kazimierza Wielkiego :)

Ostatnio zmieniony przez voli 2010-03-23, 22:36, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.