BOREALIS WATCHES
Odpowiedz do tematu

: Borealis Watch Company
Nowy (przynajmniej dla mnie) microbrand zegarkowy - Borealis Watch Company. W ofercie mają takiego homara wiadomego Tudora - ciekawe jak z jakością bo cena nie zabija - 422,29 USD + ship. W środku ST2130, nazywa się to Borealis Francis Drake ;)











Tomek, Strix, Słoniu - zainteresowani?? :złośliwiec:

[ Dodano: Pon 01 Lip, 2013 15:46 ]
Po bliższym przyjrzeniu - koperta wygląda na "Stenkową" więc nie powinno być tragedii z jakością ;)

Ostatnio zmieniony przez Iks 2015-05-03, 17:56, w całości zmieniany 2 razy
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No nie powiem, że mi się nie podoba :głową w mur: W tym roku jednak nie dam rady :( W planach na ten rok poza żubrem jedno chrono i tyle...

:
Nie jest zły tylko ta nazwa jakaś taka dziwna.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
To chyba też portugalska firma powiązana z Prometheusem, od jakiegoś roku mniej więcej sprzedają B&R by Borealis ;) na SW 200 na tych samych aukcjach co różne wybrakowane prometheusy :D

:
hmmm wywalić ponad 1200 zeta za nieznaną jakość nono gdyby jakościowo był dobry to oczywiście jestem za wszystkimi kończynami tylko że nie ma tego jak sprawdzić :(

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-07-01, 19:59, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Pewnie ktoś przetestuje w końcu, a inna sprawa, że pewnie można odesłać w przypadku wtopy ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
a w Portugalii też jest przepis o prawie zwrotu w ciągu 10 dni w przypadku sprzedaży na odległość hmmm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
wywalić ponad 1200 zeta za nieznaną jakość
To dla mnie też przesada , sam zegarek wygląda jak zmodowany parni .

:
Nie ma to jak sprawdzony sposób na biznes pifko

:
Bardzo oryginalny projekt!
:złośliwiec:

:
to że cię stać na Tudora nie znaczy że masz psuć zabawę innym :złośliwiec: od uświadamiania nas że homar Tudora jest be są inni
:D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-07-02, 00:31, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, pifko :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Mają rozmach syluksyny, ale mogli by dorzucić nakładane indeksy.

_
work in progress
:
Jak tu pacze, to ma chyba nakładane hmmm

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Taa, na niektórych zdjęciach wyglądają bardziej niż na innych.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.