Poka moda Seiko
Odpowiedz do tematu

:
...a on to to ma wszystko namalowane na tym szkiełku, tak mnie się zdaje

...ja jestem na bardzo nie

:
jak dla mnie ,niezły pomysł ,ciekawe czy to nadruk,czy na przykład piaskowanie..?

:
Wygląda na nadruk...
Kiepsko z odczytem godzin na czymś takim - jestem umiarkowanie na "nie" :roll:

:
Ja też.

:
Widziałem wczoraj na Zatoce Nauticę z podobnym rozwiązaniem. Też jakoś chyba do mnie nie przemawia :?

:
Grawerowanie na szkle laserem to zadna nowosc - jestem na tak ciekawe urozmaicenie :)

Blaz
[Usunięty]
:
Rudolfie, trafiłeś w sedno: ciekawe to wszak urozmaicenie. :D

:
mógłbym takie szkiełko mieć w jednym ze swoich zegarków, zrobienie tego to nie jest droga sprawa. Ten patent do mnie przemawia.

Blaz
[Usunięty]
: Seiko i mod... khm... fjuksowy
Jeśli wasze panie sprzeciwiają się modowaniu to pokażcie im to Seiko. :D


:
Kolor mnie powalił. Kto to nosi :?: Rozumiem, że to dla płci przeciwnej i tych, których Cejrowski nienawidzi :D

Mr.x
[Usunięty]
:
E tam ja nie wiem co wy Panowie macie do różu?! Ja bym nosił:) Zaznaczam nie jestem homoseksualistą i jestem w szczęśliwym związku z kobietą:)

Trochę odwagi! Ktoś kiedyś powiedział, że tylko prawdziwy mężczyzna jest na tyle odważny żeby nosić róż:p

:
Tzw. słodziak heheh :lol:

Darecki
[Usunięty]
:
Bo to Polska jest :twisted:
Kiedyś chciałem kupić T-shirt różowy, wszyscy którzy byli w sklepie "obcięli"
mnie od góry do dołu... jedyne co mogłem zrobić to odłożyć go i wyjść wkurw***y 8) Jednym słowem brak tolerancji no ale mówię to Polska jest hehe 8)

:
Mr.x napisał/a:
E tam ja nie wiem co wy Panowie macie do różu?! Ja bym nosił:) Zaznaczam nie jestem homoseksualistą i jestem w szczęśliwym związku z kobietą:)

Trochę odwagi! Ktoś kiedyś powiedział, że tylko prawdziwy mężczyzna jest na tyle odważny żeby nosić róż:p

Na policzkach :?: :D :lol:
Darecki napisał/a:
Bo to Polska jest :twisted:
Kiedyś chciałem kupić T-shirt różowy, wszyscy którzy byli w sklepie "obcięli"
mnie od góry do dołu... jedyne co mogłem zrobić to odłożyć go i wyjść wkurw***y 8) Jednym słowem brak tolerancji no ale mówię to Polska jest hehe 8)

Mam dwie różowe podkoszulki, noszę, nie zaobserwowałem dziwnych spojrzeń :D

Darecki
[Usunięty]
:
Wiesz no w stolicy może już taki widok nie razi ale u mnie na prowincji czyli w Płocku jeszcze tak 8)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.