PROJEKT FORUMOWEGO NOSIDŁA dla naszych kieszonek
Odpowiedz do tematu

:
Woj_Woj napisał/a:
Tak zasadniczo ... to jestem zdania, że kieszonki ... to do kieszonki. :D


+1 :)

Ostatnio zmieniony przez Ciech 2014-02-10, 20:05, w całości zmieniany 1 raz
Spam
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:

Spam napisał/a:
Ciech napisał/a:
to nie ten temat i nie ten czas hmmm



...i ta koncepcja bardzo mi się podoba ;)



plask i TY szeg gangu przeciwko mnie plask

:D


...w żadnym wypadku... w świetle ostatnich wydarzeń zmienia mi się koncepcja... przekroczyłem Rubikon... nie ma odwrotu...

:
....dla kieszonki tylko kieszonka :D z ładną klamerką cool
....opcja buła na łapie ble :facepalm:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Taki "pasek pokrowiec" do kieszonki moim zdaniem to miarowe szycie, jak się zrobi "na oko" i żeby na każdą pasowało wyglądać będzie elegansio jak żołnierz w kombinezonie OP1 :/ hmmm

:
Ciechu, ... skóra + mosiądz + jakieś bajery ... w twórczym rozwinięciu klasycznej dewizki ... taki mi się widzi ogólny kierunek. :D

:
Pasek do kieszonki



Jest na Allegro za 140 zeta.

:
Ciech napisał/a:
Taki "pasek pokrowiec" do kieszonki moim zdaniem to miarowe szycie, jak się zrobi "na oko" i żeby na każdą pasowało wyglądać będzie elegansio jak żołnierz w kombinezonie OP1 :/ hmmm


...tak to już jest z tym luksusem ;) .............szyć na miarę trzeba (kieszonka+ pasek+ klamra w rozmiarze od 14mm......)

[ Dodano: 2014-02-10, 20:56 ]
....może kieszonka dla kieszonki (tylko inaczej szyta, z dwóch oddzielnych kawałków skóry + wkład z filcu/materiału) + pasek z klamerką vintage

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2014-02-10, 20:52, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Grizzly napisał/a:
Pasek do kieszonki


Mam ... fajna ciekawostka ... dla mnie bez praktycznego zastosowania. :)

:
I jak to nosić? Jak Szkoci? Między nogami ?

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
Szymon
[Usunięty]
:
Grizzly,
Najlepsze paski do kieszonek jakie widziałem robi Mateusz z kizi:


:
ALAMO napisał/a:
Pany, ale zdajecie sobie sprawę że to ściurla koperę po wuju ? hmmm
Stal na chrom, pracujące ... to droga Ludwika i Saby ...


Nic się nie ściurla, uwierz mam co prawda własnej roboty ale jednak. Mała poprawka, u mnie jest izolator co by sie stale nie szargały :D

:
...po głowie chodzi mi taka poniższa kieszonka dla kieszonki (pierwsza z prawej)

lub



Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
Jimmy- ciekawe, nie powiem :)

choć ten kiziowy Mateusz zgrabne te paski buły robi hmmm plus klamra Ciechowa i efekt by był :)

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-02-11, 07:52, w całości zmieniany 1 raz
:
.....pasek- buła świetny, lecz przy rozmiarze cebul , odważnik na rękę się robi.... hmmm
.....ja stawiam na pierwszy po prawej z klamerką vintage przy dewizce

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Spam
[Usunięty]
:
...nie wiem czemu ale ten ostatni to mi przypomina otwieracz do piwa facepalm

...dobrze, że zaczynam się wycofywać z kieszonek, bo coś czuję, że ceny na aledrogo znowu poszybują :)) cóż... po takiej reklamie to już sport mało elitarny :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.