Dziewczyny lubią brąz :-)
Odpowiedz do tematu

:
Moze taka koronka.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Svedos, a koperta będzie mieć normalne uszy, czy będzie tylko wycięta od góry (jak np w tej od Robura/helberga? )

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
wycięta od góry

:
Taka mi się widzi.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Mnie te bronzy za bardzo nie kręcą...no chyba, że na zlocie się przypadkiem nawrócę hmmm

A nie było tu jeszcze długasa chyba dzisiaj ;)

World Wide Watches
:
goTomek napisał/a:
Chociaż ja divera do mycia rąk nie zdejmuję, więcej, czasem nawet pod prysznic z nim wejdę, ale do tego WR100 spokojnie wystarczy :)


Ja też nie zdejmuję - baaa... nawet dwa zegarki zaciągnąłem pod wodę ze sobą na 17m (akurat tam głębiej się nie dało) , ale to z ciekawości bardziej niż z konieczności.
Ogólnie lubię diver'y bo nie trzeba ich na brzegu zostawiać z innymi bambetlami jak się nad wodę jedzie... tyle że ja nawiedzony jestem bo od maja do końca września, płetwy to u mnie podstawowe wyposażenie samochodu - jednak jak napisałem wcześniej WR 100 spokojnie wystarcza do amatorskiej zabawy - a do profesjonalnej są inne odpowiedniejsze urządzenia które pozwalają na określanie czasu przy penetracji błękitnej głębi ;)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
nick555 napisał/a:
koronka z brązu, stalowy dekiel i 200M?


+1 ;) Mam brązową koronkie w stenku pilocie - co prawda nie jest zakręcana hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
A koronka stalowa galwanizowana?

:
Powłoka zaraz się zetrze.

:
A tak jeszcze dodam, że wr to w sumie dla mnie dowolny - byle dekiel był stalowy. Brązowy od ciągłego kontaktu ze skórą i potem, po miesiącu będzie imo obrzydliwie wyglądał.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
pasti napisał/a:
Mnie te bronzy za bardzo nie kręcą...no chyba, że na zlocie się przypadkiem nawrócę hmmm

A nie było tu jeszcze długasa chyba dzisiaj ;)


Długas zaraz będzie wrzeszczeć że damka :))

:
#1 - Wiecie co wyglada nawe fajnie? Braz i PVD ... Koronke i Dekiel z PVD i reszta z brazu.
#2 - Moim zdaniem koronka ta z Lum-Teca byla by super do projektu!!!
#3 - Moze nazwac go pod chroniona polska rybe "Piskorz" ? pifko
#4 - Skoro mamy foke, otago i wkrotce nowe otago z tymi wskazowkami min\hr, moze jakas mala zmiana. One sa naprawde spoko, ale tu sie az prosi cos innego ... takiego moze? hmmm



:popcorn:

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
koronka moze byc stalowa, mi pasuje. Dekiel niewazny.
koperta z uszami wyglada nawet lepiej niz oryginalna wg mnie.
to bedzie cusn8?

beceen | ***** ***
:
Cu8Sn dokładniej ;-)

:
beceen napisał/a:
cusn8?


ALAMO napisał/a:
Cu8Sn


Wy się obrażacie? :D

beceen napisał/a:
koperta z uszami wyglada nawet lepiej niz oryginalna wg mnie.


Imo nie. Wygląda fajnie, ale nie lepiej. mam porównanie mając Fokę i Robura z "wycięciem", Foka wygląda o niebo lepiej, a zwłaszcza w przypadku gdy się założy bransoletę.

Ostatnio zmieniony przez Michał 2014-02-07, 17:04, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.