Nowości - Tisell "koreańskie chińczyki" :)
Odpowiedz do tematu

:
Szkoda, to chyba jedyne w miarę dostępne mechanichne chrono na rynku?
Dziwię się, że nikt nie dostrzega tej niszy i nie zacznie produkcji mechanizmu cenowo i jakościowo pomiędzy ST19 a Etą7750...

:
tisell.kr napisał/a:
The schedule had arrived from the Miyota.
Miyota movement restocking schedule in January 2017.
Resale is starting in January next year.


:wkurzony:

:
Czyżby wlasnie cena Tiselli z II ręki poszła w górę :P ?

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Artur - to ile Ci trzeba zapłacić?
Pisz na pw ;)

:
Santino, problemem jest to, że go namiętnie noszę :P

[ Dodano: 2016-04-20, 22:52 ]
Cezar moze sprzeda?

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Ja bym może nawet i się pozbył, ale ktoś by musiał trafić w mój zły dzień :złośliwiec: - bo też noszę jak mi się nie chce kombinować hmmm W sumie to się nawet zastanawiałem czy reszty nie sprzedać hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Aba13, Iks, mowa o tym chronometrze ST19a?
Jak się sprawuje?

:
Ja mam suba.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ale chodzi mi o mechanizm, czy to ten sam?

:
Sub jest na Miyocie

:
No tak, st19 to chronograf przecież.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Tisellek wrócił od Sylwka z naprawy i dzisiaj stwierdziłem, że go ponoszę. Chodzi idealnie wszystko tylko nie stoper :głową w mur: . Tzn - chodzi dobrze, ale w przedziale od 10 do 30 sekundy nie da się go zresetować. :wkurzony:

:
Słoniu, a jak resetujesz stoper...bo jak Ci go odsyłałem to wszystko było z nim O.K.

Żeby zresetować a ST 19 stoper to napjpierw trzeba górnym przyciskiem go zatrzymać a dopiero potem dolnym go zresetować....jeśli tak nie działa to wysyłaj do Mua jeszcze raz.

:
Svedos napisał/a:
Słoniu, a jak resetujesz stoper...bo jak Ci go odsyłałem to wszystko było z nim O.K.

Żeby zresetować a ST 19 stoper to napjpierw trzeba górnym przyciskiem go zatrzymać a dopiero potem dolnym go zresetować....jeśli tak nie działa to wysyłaj do Mua jeszcze raz.


Resetuje standardowo - górnym stop i potem reset. Pechowy egzemplarz :głową w mur: Jak mogę to podeślę pifko

:
Takie nowe się pojawiło.



Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.