T 4 - Projekt ANASTASIS
Odpowiedz do tematu

:
Przy okazji - ponieważ wałek i śrubka tiretu będą mi jeszcze potrzebne, użyłem jednej ze złamanych śrubek i oryginalnego wałka. W tym akurat zegarku można mechanizm z zamontowanym wałkiem włożyć do koperty, więc przykręciłem tiret do płyty głownej, a wałek wkładałem na nieco niedokręconym mostku bębna ;) I gra.
Oryginalny wałek miał gwint spiłowany w kwadrat, wiec po prostu nabiłem koronkę na wałek i też wyszło w miarę dobrze, choć koronka mogłaby byc lepsza. Co zresztą da się też jeszcze poprawić.

Ну, погоди! :wkurzony:
Spam
[Usunięty]
:
Woj_Woj napisał/a:
pmwas, Spam,

pifko pifko pifko



...ja tu byłem jedynie kurierem :oops:

:
Organizatorem imprezki!!! Bez tych mechanizmów z USA nic by z tego nnie wyszło, bo bez części - nie do naprawienia. Włos powyginany, ze dwa kanciki - wątpię, czy da się go wyprostowac, nawet mając odpowiednie pęsety do aż tak cienkich włosów...
Których oczywiście nie mam... Zdarzało mi się prostować włosy, ale takie z 18-tek, nieco jakby większe :)

Ну, погоди! :wkurzony:
Spam
[Usunięty]
:
pmwas napisał/a:
Przy okazji - ponieważ wałek i śrubka tiretu będą mi jeszcze potrzebne


...no tak... na tej kości to kilka zup można ugotować :D

...no to czekam na to na co czekasz ;)

:
Spam napisał/a:
.ja tu byłem jedynie kurierem


Ja też chcę być kurierem ... do którego towar wraca w takim stanie. ;)

:
Ehm... wg dwustronnego porozumienia wykupiłem ten projekt po dotychczasowych kosztach, więc na razie czwórka zostaje u mnie :)
Dzięki czemu udało mi się zgromadzić już wszystkie 4 typy wczesnych Gosczaszawodów (od niedawna brakowało mi tylko czwórki :) )

[ Dodano: 2014-02-05, 22:53 ]
Po kolei...

Typ 1





Typ 2





Typ 3





Typ 4




Ostatnio zmieniony przez pmwas 2014-02-05, 22:57, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
pmwas napisał/a:
udało mi się zgromadzić już wszystkie 4 typy wczesnych Gosczaszawodów

i oczywiście jesteś jedynym takim w Polsce..... cool
W takich sytuacjach zawołanie "Wal się na ryj w błocko!!" jest chyba najbardziej adekwatnym :/

Ostatnio zmieniony przez Wintergreen 2014-02-05, 22:59, w całości zmieniany 1 raz
Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Nie wiem... W każdym razie nikt póki co nie pokazywał, ale są u nas kolekcjonerzy, którzy nie chwalą się na forach swoimi znaleziskami...

Ну, погоди! :wkurzony:
:
pmwas napisał/a:
Ehm... wg dwustronnego porozumienia


To gratuluję ... a w kulisy już nie wnikam. :)

Ostatnio zmieniony przez Woj_Woj 2014-02-05, 23:00, w całości zmieniany 1 raz
:
pmwas napisał/a:
wg dwustronnego porozumienia wykupiłem ten projekt


No ... to teraz mojego Hamiltona tobie wysle do spa "w ramach pośrednictwa" :złośliwiec: :twisted:


A tak na powaznie, to super robota. Ale naprawde nowe szklo sie az prosi, bo tarcza jest naprawde super, no i wskazowki maja fajny odcien po katem ... taka zolta szybka chyba nieco to psuje.

Ale naprawde extra robota!

Masz w planach naprawe koperty, czy taka zwintydzowana zostaje?

InfectedControl a.k.a. Dawid
Spam
[Usunięty]
:
pmwas napisał/a:

Dzięki czemu udało mi się zgromadzić już wszystkie 4 typy wczesnych Gosczaszawodów (od niedawna brakowało mi tylko czwórki :) )


...no to jeszcze posłodzę :)) dwie strony ze znanego katalogu Tochmeh'u z 1932 roku...











...ale robota nie skończona... brak Ci jeszcze T 2-a i T 3 w wersji 15 kamniej hmmm




...ja już niestety straciłem do tego zapał i serce :( ... i rozpocząłem progresywną reorganizację zbiorów...

Maras68
[Usunięty]
:
Spam napisał/a:
..ja już niestety straciłem do tego zapał i serce :( ... i rozpocząłem progresywną reorganizację zbiorów...


potrzebujesz zmian, czyli inny kierunek, pewnie oko i serce zwróciło się w kierunku USA :))

Spam
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
Spam napisał/a:
..ja już niestety straciłem do tego zapał i serce :( ... i rozpocząłem progresywną reorganizację zbiorów...


potrzebujesz zmian, czyli inny kierunek, pewnie oko i serce zwróciło się w kierunku USA :))


...inny kierunek... coś sobie na pewno zostawię bo nie dość że kolekcja rusów pochłonęła kupę kasy to jeszcze mnóstwo czasu bo dwa lata... więc zostawię sobie na razie najstarsze kieszonki... a docelowo ma pozostać tylko to co da się używać na co dzień i co da się założyć na rękę...

Maras68
[Usunięty]
:
Spam napisał/a:
Maras68 napisał/a:
Spam napisał/a:
..ja już niestety straciłem do tego zapał i serce :( ... i rozpocząłem progresywną reorganizację zbiorów...


potrzebujesz zmian, czyli inny kierunek, pewnie oko i serce zwróciło się w kierunku USA :))


...inny kierunek... coś sobie na pewno zostawię.


rozumiem, że zbędną resztę pogonisz pomiędzy Kompanię Bractwa Vintydżowego ? ;)

:
Wojciechu, lata 70-te są bardzo interesujące ... i jaka stylistyczna różnorodność. ;) :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.