Kalendarz 2014
Odpowiedz do tematu

:
Eeetam, jęczycie jak stare baby :P

Ja kliknąłem 27.12, a wysłali ekspresem ... 14.01
Przyszło wczoraj, ale nie ogarnąłem poczty, a dzisiaj za długo spałem i do 13-tej nie zdążyłem odebrać :(

W poniedziałek zobaczę, mam nadzieję, że dwa, a nie jak u cześci z Was ;)

Komenta im wystawię własciwego :wkurzony:

Pozdrawiam
Lastrad
:
Ja długo czekałem, ale za to kalendarz przyszedł niepogięty. Zamawiałem jedną sztukę pocztą poleconą i tak dostałem. Na wcześniejsze zapytanie kiedy dostanę - otrzymałem odpowiedź z numerem przesyłki.
Ogólnie więc całkiem dobrze mi poszło ;)

World Wide Watches
:
a ja nadal czekam... daje im czas do środy i rozpoczynam spór... :głową w mur:

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
Szymon
[Usunięty]
:
U mnie ok - przyszedł bez uszkodzeń i już wisi w pracy ;)

:
mielektryk napisał/a:
...nawet nie pognieciony...

hmmm niepognieciony, niepognieciony, niepognieciony ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
:oops: przyjmuję uwagę :oops:

:
Przyszli dwa w jednej kopercie :)
Całe, niepomiętolone.
Wygląd i jakość na 5, czas realizacji na 2, średnia 3= :)

Pozdrawiam
Lastrad
:
do mnie wreszcie dotarł po 23(!) dniach... niestety wygląda jak wyciągnięty psu z gardła... :wkurzony: :głową w mur:

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
A ja czekam :(

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Ja dostałem w poniedziałek, ale dopiero dzisiaj odebrałem. Generalnie w porządku, poza uszkodzeniem spirali, więc nie da się obrócić kartki bez jej zagniecenia. Pewnie jakiś palant się po niej przespacerował. Ręce mi juz opadły, ale nie będę składał reklamacji, bo pewnie dopiero w marcu by rozpatrzyli.
Remik załóż im spór, bo jak jeszcze nie masz, to pewnie nie wysłali. I niech podadzą numer nadania.
Ja mam datę nadania 14 stycznia, czyli zeszły wtorek. Wydaje mi się, że ze względu na opóźnienie wypadałoby wysłać priorytetem, o czym oczywiście im napisałem, bez odzewu. Ja nie będę dorosłych uczył grzeczności, od tego rodzice są.
BTW skąd są zdjęcia? Bo za punkt honoru stawiam sobie, żeby w przyszłym roku jakieś moje się znalazło. :złośliwiec:
edit: Już wiem skąd.

Ostatnio zmieniony przez Weiss 2014-01-22, 10:03, w całości zmieniany 2 razy
:
Tak z ciekawości, ktoś im puścił negatywa? Bo j ogólnie to chyba po prostu się wstrzymam w ogóle z komentarzem.

FORZA Robert!
RK WRT
:
ja dałem neutrala, bo sam kalendarz jest porzadnie zrobiony...

poza tym nie chciałem dostać tzw. negatywa zwrotnego... :/

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Dałem pozytyw, bo osobiście w zasadzie nie miałem nic do zarzucenia poza wysyłką nie priorytetem (dostałem nawet dość szybko dwie sztuki, tak jak zamówione, niepogniecione i bardzo, bardzo ładne).

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-01-22, 13:55, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
nick555 napisał/a:
Tak z ciekawości, ktoś im puścił negatywa? Bo j ogólnie to chyba po prostu się wstrzymam w ogóle z komentarzem.

To tak, jak ja - uważam, że to za Salomonowe rozwiązanie sprawy :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ja też już mam swój.
Przyszedł lekko pogięty kilka dni temu. Coś im ewidentnie nie poszło z tym zleceniem.
Nie będę się znęcał, bo nie warto za kilkanaście złotych szat rozdzierać, ale w przyszłym roku już chyba raczej zlecenia od nas nie dostaną, mam rację?

Segoy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.