Koszulka forum 2014
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO, TakaTaka którą ja robiłem (pierwszy wypust bez wypełnionych "gwiazdek" z karabinów) też była świetna.
Ale miała bardziej "worowaty" krój.

Te z ostatniej edycji (mołnia i logo) które robiłem to bez wątpienia najlepsza jakościowo reklamowa koszulka z jaką miałem w życiu styczność. No i ma krój bardziej elegancki niż workowaty. Do dziś wygląda jak nowa.

Santino jeżeli masz na metce TeeJays to masz tą lepszą. Z tego co pamiętam to koszulkę słabszej jakości wzięły tylko 2 czy 3 osoby ostatnim razem.

Najważniejsze, że nadal są dostępne te najlepsze : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Szymon
[Usunięty]
:
pisar,

A może przy okazji zrobić nową Takataką na lepszej koszulce? :idea:
Ja bym wziął hmmm

Zinajda,
Fajny, tylko bez strzałeczki z podpisem bym zrobił. To i tak dla konkretnej grupy jest, więc wszyscy zakumają o co chodzi ;)

:
Ja też bym wziął TakaTaka, ale w tej pierwotnej - plastronowej wersji.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Jak już co to można by zrobić TAKATAKę na tej super koszulce w wersji bezplastronowej czyli sitodruk kolorowy tak jak w ostatnim projekcie (był biały tylko).
Nie będzie wtedy tego sztywnego czegoś na klacie i w lato będzie dało się nosić koszulkę bez spoconej klaty : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Bronek napisał/a:
Sylwek, żeby była jasność... Koszulki, które Ty produkowałeś też były bardzo dobre jakościowo Chodzę w nich cały czas

No przeca to nie ja produkowałem ;-)

Strzała napisał/a:
Były dwie wersje tych co robił Pisar
Na zapisach wybieraliśmy kto jaką chce. No i nadal utrzymuję, że jakościowo świetne są

No tak mi się zdaje właśnie.

Iks napisał/a:
Może Santino brał tą zwykłą, a nie premium

Bardzo to możliwe - dlatego powtarzam prośbę, żeby ktoś wziął do Zgierza swoją, to porównamy. :-)

pifko

:
Paweł - rysunek mega!
Tylko bez strzałki.

EDIT: możnaby chyba trochę "podrasować" rysunek samego zegarka, żeby bardziej podobny był do "Kosmonauty"?

:
...i nie trzeba będzie płacić Lucas arts lub Disney :złośliwiec:

:
pisar napisał/a:
Santino jeżeli masz na metce TeeJays to masz tą lepszą. Z tego co pamiętam to koszulkę słabszej jakości wzięły tylko 2 czy 3 osoby ostatnim razem.


Ja brałem taką "slim".
Więc możliwe, że to ja byłem tą jedną z 2-3 osób ;-)

:
Santino napisał/a:
pisar napisał/a:
Santino jeżeli masz na metce TeeJays to masz tą lepszą. Z tego co pamiętam to koszulkę słabszej jakości wzięły tylko 2 czy 3 osoby ostatnim razem.


Ja brałem taką "slim".
Więc możliwe, że to ja byłem tą jedną z 2-3 osób ;-)


Sprawdź metkę i wszystko jasne.
Te lepsze były właśnie slim.
Dziwię się, że masz problem z zobaczeniem jakości bo one dupę urywały.
No ale pewnie nosisz hiqualite D&G, Armani i ciężko Ci się odnaleźć : ) :P

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
pewnie nosisz hiqualite D&G, Armani


Tylko CK i Tommy ;-)
A to taki sam badziew, jak wszystko inne :D

:
Ooo, nieprawda!
W fabryce w Bangladeszu gdzie powstają puszcza się szum strumienia, żeby 11 letnim pracownicom umilać rzeczywistość!

:
:D


A tak poważnie, to wcale nie jest śmieszne :-(

:
Santino napisał/a:

Możnaby chyba trochę "podrasować" rysunek samego zegarka, żeby bardziej podobny był do "Kosmonauty"?

Nie ma problemu, jeśli będzie taka potrzeba, to tylko kwestia kilku kresek. Co do strzałki też miałem wątpliwości, dodałem ją bardziej dla zbadania reakcji i dlatego, że łatwo z niej zrezygnować.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2015-05-20, 21:47, w całości zmieniany 2 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Ja bym projekt Pawła wykonał w stylu Vintage, nie do końca dociągnięte kreski itp.

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
O innym stylu nawet nie myślałem!

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.