Luźne rozważania nt podforumowego odważniczka
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
bow napisał/a:
Tylko jak tu go walnąć na dekiel...


W puszce :)) cool


Jest żubr w budyniu, to może być sejwal w pomidorach :))

A może Morświn? Nasz bałtycki waleń co z delfinami się brata?


Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2014-01-21, 09:13, w całości zmieniany 1 raz
:
..albo oleju :))

:
Fixxxer napisał/a:
Morświn
pifko

:
Tysz pikne :)

Szymon
[Usunięty]
:
Fixxxer napisał/a:
Morświn

Podobuje mnie się :))

:
Szymon: Piosenka o narwalach - wynalazcach szaszłyka, prześliczna! W temacie morskich zwierząt, to może jeszcze MANAT, czyli syrena albo krowa morska, jak kto woli (wiem, że to uproszczenie, ale nie chciałem się zagłębiać w temat długoniowatych, syrenowatych, słoni i góralków). Samice manatów mają "cycki", pewno dlatego zwane są syrenami.
Obecnie lista tak się prezentuje:
4D HD, 4D HEAVY DIVER, BABONOWY, BALAST, BEŁKOT, BIG MAC, BULGOT, CEGŁA, CENTENARIUM, CENTNAR, CETNAR, CINIOL, CROWBAR, ĆWIERĆFUNCIAK, DAMKA, FINWAL, FORFITER, GAR, GARKOWIENKO, GRUBY, GWICHT, HALFPOUNDER, HANTEL, HANTLA, HUMBAK, JELLYEISH, KAFAR,KASTRAT, KASZALOT, KESON, KILO, KLOC, KLOCUŚ, KOLOS, KOMBAJN BIZON, KOT SYLWESTER, KOTWICA, KOWADŁO, KRAB, LEWAR, MANAT, MASA, MEDUZA, MŁOT, MORŚWIN, NARWAL, ODWAŻNIK, PAKER, PŁETWAL, PODWAŻNIK, PRO-DIG, PRO-JEEZ, PRO-PAN,,PRODIŻ, PUDZIAN, QUARTERPOUNDER, QUATRA DIMENSIO, ROYAL, RUBY, RUDY, RUDY 102, S.C.H.A.B, SAMSON,SCHAB,SEJWAL, SIERP, SIŁA, SZTANGA. TKS, URSUS, WALEŃ, WEIGHT, WEIGHT & POWER, WHOOPER, ZZ-O.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-01-21, 11:46, w całości zmieniany 4 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Ja zgłaszam minoga (MINÓG) facepalm facepalm - szczwaną gapę :D :D




Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Szymon
[Usunięty]
:
Fazi,
Ale przyznaj, że grawer w takim bojowym stylu jak pierwsza fotka tego minoga, to robiłby robotę ;)

:
Może lepiej grawer pani Serafiny Aniołek? Ta to była niezła minoga :))

:
A pewnie, że tak - długa z małą główką... a w ogóle to minoga jest robak nie ryba i w przyzwoitem lokalu miejsca nie ma (nie każdy zna "Cafe pod minogą").

4D HD, 4D HEAVY DIVER, BABONOWY, BALAST, BEŁKOT, BIG MAC, BULGOT, CEGŁA, CENTENARIUM, CENTNAR, CETNAR, CINIOL, CROWBAR, ĆWIERĆFUNCIAK, DAMKA, FINWAL, FORFITER, GAR, GARKOWIENKO, GRUBY, GWICHT, HALFPOUNDER, HANTEL, HANTLA, HUMBAK, JELLYEISH, KAFAR, KASTRAT, KASZALOT, KESON, KILO, KLOC, KLOCUŚ, KOLOS, KOMBAJN BIZON, KOT SYLWESTER, KOTWICA, KOWADŁO, KRAB, LEWAR, MANAT, MASA, MEDUZA, MINÓG, MŁOT, MORŚWIN, NARWAL, ODWAŻNIK, PAKER, PŁETWAL, PODWAŻNIK, PRO-DIG, PRO-JEEZ, PRO-PAN,,PRODIŻ, PUDZIAN, QUARTERPOUNDER, QUATRA DIMENSIO, ROYAL, RUBY, RUDY, RUDY 102, S.C.H.A.B, SAMSON,SCHAB, SEJWAL, SIERP, SIŁA, SZTANGA. TKS, URSUS, WALEŃ, WEIGHT, WEIGHT & POWER, WHOOPER, ZZ-O. (zaznaczone moje, w żadnym razie nie zobowiązujące, wybory - Misiu, na pomoc z tym "nie"!)
Jest z czego wybierać!

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-01-30, 10:42, w całości zmieniany 4 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Ekhm ekhm... coś nam temat umarł. :))

Tak w ogóle to kwestię koperty mamy już przesądzoną? Gdyż chciałbym zaproponować, że może wykorzystamy inną katalogową kopertę -



Bliżej jej do idei odważnika, 46mm bez koronki, ale L2L 50mm, więc rozmiar znośny. hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Szymon
[Usunięty]
:
Michał,
IMO ciekawa propozycja warta przemyślenia! I szkiełko double domed :)) (wiem, wiem... budżetowo ma być :/ )

:
Albo w ogóle na wypasie :twisted:



Zmienić wskazówki, jakąś ładną tarczę zaprojektować i zegarek gotowy. :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Szymon
[Usunięty]
:
Michał,
Tia... to co? 550 dolków za bazę i dalej jakoś pójdzie :D

:
Michał napisał/a:

Bliżej jej do idei odważnika, 46mm bez koronki, ale L2L 50mm, więc rozmiar znośny. hmmm



Speedway, Sex & Rock'n'roll
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.