Świadomość zegarkowa w Waszym otoczeniu
Odpowiedz do tematu

:
znaczy sie Arystokracja ;)

:
Ej, nie jest tak źle chyba, że tylko Q&Q i Perfecty. U mnie w firmie to:

- większość nie nosi zegarków (norma)

- sporo jest "elektroników" typu jakieś vintage seiko z kalkulatorem, GW-5600 itp - to chyba wynika z tego, że w firmie większość osób to geeki / nerdy, tudzież hipstery ;)

- reszta to jakieś Tissoty, ML-e, Tagi, Rolki jakieś (stwierdzono całe 2), pewnie znalazło by się parę staruszków po rodzicach czy dziadkach, takie tam.

- Q&Q i Perfectów jednak nie widziałem.

Ostatnio zmieniony przez bEEf 2013-11-04, 12:28, w całości zmieniany 1 raz
Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Dwa Rolki w jednej firmie to niezły wyczyn! Co to za branża?

Segoy
:
Segoy napisał/a:
Co to za branża?


to chyba wystarczająco odpowiada na pytanie ;)

bEEf napisał/a:
większość osób to geeki / nerdy, tudzież hipstery

:
no na bogato 2 rolki a co to sa nerdy?

:
czyli IT :)

Segoy
:
u mnie w IT z zegarkow to Rubicon :)

:
Bo to inne ajti jest ;) , bEEfu gry tworzy, znaczy gra całymi dniami w robocie, czasem tam coś popsuje czy poprawi, taki wieczny dzieciak znaczy :D więc i zabawki odpowiednie ;)

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2013-11-04, 13:04, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
najdrozszy sikor jaki u mnie widzialem to Tag Carrera a tak to prawie samo Casio, gdzes tam jakis Atlantic sie pokaze, u kobiet jest pare Tissotow i Adriatic, QQ tez widzialem ale Perfecta tak samo jak Rolka nie ma :)

:
Segoy napisał/a:
Co to za branża?

Jak już kuledzy nadmienili, branża w sumie rozrywkowa ;)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
...nazwali cię też dużym dzieckiem, niektórzy :złośliwiec:
:D

:
Ptaku napisał/a:
najdrozszy sikor jaki u mnie widzialem to Tag Carrera a tak to prawie samo Casio, gdzes tam jakis Atlantic sie pokaze, u kobiet jest pare Tissotow i Adriatic, QQ tez widzialem ale Perfecta tak samo jak Rolka nie ma :)


U mnie w robocie to Omega Seamaster i Corum z tych górnopółkowych a tak to Fossile, Timexy, Casio, D&G, EA i jakieś inne ustrojstwa

:
ALAMO napisał/a:
...nazwali cię też dużym dzieckiem, niektórzy :złośliwiec:
:D

nie dużym tylko wiecznym :) - imo subtelna różnica
eternalchild nie przejmuj się to wilcy nie ludzie :)

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-11-04, 13:48, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ja tam wolę podpatrywać co noszą ludzie na ulicy , bo rodzinę mam już uświadomioną , oprócz brata ale on z zasady nie nosi zegarków .
Pan z Empiku Omega Planet Ocean , Jakiś człowiek w salonie rowerowych Fortis Chrono .
Wczoraj w metrze człowiek z limitką dla Red Bulla od Casio .
To całkiem budujące spostrzeżenia .

:
Rudolf napisał/a:
Ja tam wolę podpatrywać co noszą ludzie na ulicy


Wlasnie to mnie ciekawi, tez tak macie? Musze powiedziec, ze jest to moja obsesja od jakiegos czasu. Ciagle patrze co ludzie maja na ulicy, w sklepach, w komunikacji miejskiej. Czasami az mi glupio :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.