Montegrappa Chaos i S. Stallone
Odpowiedz do tematu

:
Sylwek napisał/a:
ani ten pan nie trafiał do mnie jako aktor, ani nie trafił obecnie jako designer..


No i to jest troszeczkę inaczej powiedziane niż to, że "staremu pierdzielowi się popiętroliło" parafrazując Twoją wcześniejszą wypowiedź. Jakby mi się nie podobało Twoje czółno to bym powiedział, że jest brzydkie, a nie, że jesteś nienormalny bo je zbudowałeś nie? ;)

Sylwek napisał/a:
pomijając ciocię ecię w najzwyklejszej odmianie władowaną do środka,..


!Taliban Alert!

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Usuńcie fotki tego paskudztwa , bo mi się w nocy będzie śniło....znaczy się koszmary :D

:
ALAMO napisał/a:
vidocq napisał/a:
Zegarek z 18-tokaratowego złota za ponad 75 tysięcy zielonych prezydentów


...a na kopercie "all stainless steel" :))


Faktycznie, nie zwróciłem uwagi ale na deklu tak jest napisane :o
A w opisie aukcji "Solid 18k Gold and Enamel"
http://www.ebay.pl/itm/Mo...=item3f2a62d5fb
Podejrzana sprawa... :złośliwiec:

PS
Svedos, wytrzymaj! Twardym trzeba być, nie mientkim.
Prawdziwi twardziele nie tylko oglądają fotki ale kupują i noszą! cool

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2013-10-14, 14:56, w całości zmieniany 3 razy
:
A bo wy siem nie wyznawacie Koperta jest ze złotej stali nierdzewnej - zwykła nierdzewka jest za mało złota, a zwykłe złoto za mientkie dla twardzieli. A dizajn? Przecież chodzi o to, żeby zegarek samym swym wyglądem powalał przeciwnika, żeby nosiciel się nie spocił ;) cool

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
fusserg napisał/a:
Rudolf napisał/a:
chyba nie Rambo tylko Rainbow .. :facepalm:


Dokładnie :))


To jest Tęczowy Rambo. Symbol zmian w tradycyjnym modelu społeczeństwa. :D

:
Tak se pacze i pacze i sam już nie wiem, czy bardziej wolę Chaosa czy Gaytonę...
Chyba mus oba mieć w kolekcji... :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Wydaje misie, że zarówno zegar jak długopis "grały" w wyrezyszerowanych przez Sly filmach Expendables i Expendables 2, na polski przetłumaczonych jako Niezniszczalni. Ale może się mylę, bo jak oglądałem te dzieła na DVD (zresztą bez przykrości, lubię taką rąbankę), to jakieś ładniejsze mi się wydawały.

Wszystko jasne, dzięki Erolek! (v. post poniżej)

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2013-11-04, 12:34, w całości zmieniany 5 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
W obu czesciach "The Expandables" wsytepuja Ponuraje. W dwojce - glowny bad boy (Van Damme) nosi Jacquesa Lemansa.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
A to wy nie wiedzieliście że Sylwester Stalowy teraz poszedł w tfurczość artystyczną?

http://fakty.tvn24.pl/ogl...tow,366664.html

Segoy
:
....bo chce być jak Marylin Man5on.......pozazdrościł wystaw i sam złapał za pędzel :))
.....maluje od dawna ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.