Tisell bauhaus
Odpowiedz do tematu

:
Mówiłem tak ogólnie, looknij na asian unitasy od tisella ;)

:
Wystarczy na "ich" PArnisy popatrzeć ;-) - dekle są dużo fajniej dopracowane i zrobione. Taki High End Parnis ;-)

:
ALAMO napisał/a:
kolakk napisał/a:
Tisell ładniejsze mechanizmy montuje w zegarkach, i z tego co widziałem ze zdjęć w internecie, inny jest dekielek (ma tylko otwór na widok balansu).


Bo to jest wersja z ręcznym naciągiem, wersja ST17 taka jak Alpha stosuje w swoim "anzugowcu". Dekiel też jest takiego samego konceptu.
Zaraz się spytam Chana czy to nie jego robota :D :złośliwiec:


To weź też dla mnie tą podrupkę.
Będę pielęgnował swoją nienawiść :-)

Najchętniej szarego.

:
ALAMO napisał/a:
kolakk napisał/a:
Tisell ładniejsze mechanizmy montuje w zegarkach, i z tego co widziałem ze zdjęć w internecie, inny jest dekielek (ma tylko otwór na widok balansu).


Bo to jest wersja z ręcznym naciągiem, wersja ST17 taka jak Alpha stosuje w swoim "anzugowcu". Dekiel też jest takiego samego konceptu.
Zaraz się spytam Chana czy to nie jego robota :D :złośliwiec:


:D nieźle ale generalni fajny zegarek... Ej a ta Chińska Rodina nie była na jakimś automacie..? Coś mi świata :P

:
Rodina właśnie była automatyczna.
Tym bardziej Tissel mi się podoba ;-)

:
A nie jest za bardzo inspirowany?? :popcorn:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
A nie jest za bardzo inspirowany?? :popcorn:


Chciałem o to samo zapytać :popcorn:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
MirekArican napisał/a:
Ej a ta Chińska Rodina nie była na jakimś automacie..?


Była Mirek - to jest wyższy ZEN i masz manuala ;-)
I ręce precz od Wielkiego Wodza! :wkurzony:
:)) :D :)) :D

:
Iks napisał/a:
A nie jest za bardzo inspirowany?? :popcorn:


No przeca napisałem, że będę moją nienawiść do podrupek karił patrząc na niego ;-

A poważnie - to dla koperty bym go wziął może?

:
Rodinka ma automacik w środku

:
A macie fotki... no jakby to powiedzieć :P fotki z innej perspektywy tego zegarka - przypuszczam że Tisell bardziej się postarał z kopertą niż Rodina...

[ Dodano: 2013-10-03, 20:59 ]
Cytat:
A poważnie - to dla koperty bym go wziął może?
znów te same pomysł co ja facepalm

:
Santino napisał/a:
ALAMO napisał/a:
kolakk napisał/a:
Tisell ładniejsze mechanizmy montuje w zegarkach, i z tego co widziałem ze zdjęć w internecie, inny jest dekielek (ma tylko otwór na widok balansu).


Bo to jest wersja z ręcznym naciągiem, wersja ST17 taka jak Alpha stosuje w swoim "anzugowcu". Dekiel też jest takiego samego konceptu.
Zaraz się spytam Chana czy to nie jego robota :D :złośliwiec:


To weź też dla mnie tą podrupkę.
Będę pielęgnował swoją nienawiść :-)

Najchętniej szarego.


Też kcem, weźcie mnie też ;)
Są niebieskie? :)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Powiedzcie mi, czy jest gdzieś strona z ludzkim językiem do kupnięcia ? hmmm
Linka mile widziana :)

pozdr,
Rafał
:
MirekArican napisał/a:
A macie fotki... no jakby to powiedzieć fotki z innej perspektywy tego zegarka - przypuszczam że Tisell bardziej się postarał z kopertą niż Rodina...


Byłoby dość ciężko, bo Rodina ma kopertę wypasioną tak że bania mała. Weź moją reckę poszukaj, robiłem makro sporo - nie ma się do czego doczepić, nawet jak się człowiek stara.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.