Tisell bauhaus
Odpowiedz do tematu

: Tisell bauhaus
Widzieli nowego Nomosa ? 300zł to mniej niż za Rodine i pewnie jakość niezła, chyba trzeba zamówić :głową w mur:

:
To mi wygląda na to samo co Rodina ;-)

:
Rodina miała jeszcze napis "China Made" :D

:
Ale logo ma fajniejsze!

:
a jest ta strona po angielsku?

beceen | ***** ***
emster
[Usunięty]
:
Znowu mi net szwankuje :/ , mógłby ktoś podać referencyjny numer zegarka tego?

:
Tisell ST17

:
Santino napisał/a:
Ale logo ma fajniejsze!

Ale Tissel czy Rodina? Bo obadwa niczym logo Kraków Areny :P

FORZA Robert!
RK WRT
:
No jednak Tissel mi bardziej pasuje ;-)

:
Gadanie :złośliwiec: - Rodina swojsko bardziej brzmi :D :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Zapewne oba różnią się tylko napisem, ale nie wiem na pewno, bo się nie znam... :) Na Taobao da się, bez problemu, kupić za ok. 220-280 PLN, czyli ok. 300 PLN + przesyłka. Można znaleźć ofertę z wyborem, jaki napis ma być: czy Rodina, czy Nomos. Nie ma, zapewne, problemu zamówić z dowolnym napisem, np.: China-watches.pl :popcorn:

John Smith
:
Pasek dokladnie ten sam wiec pewnie calosc / jakosc to jedno i to samo.

s

:
Tisell ładniejsze mechanizmy montuje w zegarkach, i z tego co widziałem ze zdjęć w internecie, inny jest dekielek (ma tylko otwór na widok balansu).

:
a tu jest opis ze glass szapirowy jezd, a dziurka w dupce fajna - moze se kupne i porownam. Szczegolnie ten szapir mnie zainteresowal - wszak 3 stowki z szapirem to oferta ze hoho ;)

http://delisnap.tistory.com/503

s

:
kolakk napisał/a:
Tisell ładniejsze mechanizmy montuje w zegarkach, i z tego co widziałem ze zdjęć w internecie, inny jest dekielek (ma tylko otwór na widok balansu).


Bo to jest wersja z ręcznym naciągiem, wersja ST17 taka jak Alpha stosuje w swoim "anzugowcu". Dekiel też jest takiego samego konceptu.
Zaraz się spytam Chana czy to nie jego robota :D :złośliwiec:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.