Zmiany personalne w Fundacji
Odpowiedz do tematu

:
nick555 napisał/a:
A ja na Habringa z kwadratem :P


Jakiego, tak konkretnie?

Bo Habring2 cos na fali ostatnio na polskich Forach. Tak jak napisalem na kiziaczku - tego bym wzial:





I zeby nie bylo calkiem off-top - moze to droga dla Fundacji po daleko idacych zmianach personalnych :) - dopieszczanie gotowych mechanizmow klasy popularnej. Przeciez na zdjeciu to popularny, zeby nie powiedziec slabawy Valjoux 773x, ktory np Poljotowi ledwo do piet dorasta.

Ostatnio zmieniony przez zbyszke 2013-10-05, 09:22, w całości zmieniany 2 razy
:
Zbyszek, tylko że 3133 i 3169 już nie jest produkowany :-(

:
ja w ramach wrednej korupcji, za wyslanie do was mustangowcow tez mogo cos przyjac :))

:
Domy budujo, łapy wyciągajo, a prezes nie ma na nowe brylanty dla żony potem facepalm ;)

:
ALAMO napisał/a:
Domy budujo, łapy wyciągajo, a prezes nie ma na nowe brylanty dla żony potem facepalm ;)


Taaa, gów!@#O!

OD MAJA TYLKO FUNDAMENTY ZROBIŁEM! GDZIE SĄ RATY!


:)) :)) :))

FORZA Robert!
RK WRT
:
Piękne te Habringi , zajrzałem na ich stronkę :shock: , Gerlachy nie bawcie się w potyczki słowne tylko róbcie swoje :)

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
Gerlachy nie bawcie się w potyczki słowne tylko róbcie swoje :)


+1

Tym bardziej że nie ma co gadać, o rzeczach które bronią się same...

Ostatnio zmieniony przez Daito 2013-10-05, 16:06, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
ALAMO napisał/a:
Zbyszek, tylko że 3133 i 3169 już nie jest produkowany :-(


To zróbcie swój werk, gościu od Habringa mógł zrobić? To i wy dacie radę :))

_
work in progress
:
Tomek napisał/a:
to nasz były admin Blaz


:shock: :shock: :shock: :shock:

jak to Blaz? ten Blaz, Łukasz-Blaz? nie wierze.

beceen | ***** ***
:
beceen, on obecnie funkcjonuje pod nickiem AndrzejMick (przynajmniej na kizi). To pewne na 100%. Inaczej bym tego nie pisał.

:
Tomek, a co mu się porobiło? Ciekawa zmiana osobowości. A może to tylko chwilowy Weltschmertz?

:
Teraz będziemy prowadzić egzegezę osobowości Blaza? Z tego co pamiętacie nie darzyliśmy się jakąś szczególną estymą gdy był adminem, ale z tego co pamiętam chłopaki z wawki w Zgierzu twierdzili że Blaz nie naświetlał okoliczności odejścia z funkcji, natomiast - bez wskazywania palcami kto - nie można tego samego powiedzieć o osobach odpowiedzialnych za forum. Kto był w Zgierzu na wiosnę ten wie o czym mówię. W tej sytuacji osobiście nie dziwię się że się chłop wqrwił.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ja nie bylem i nie wiem. Pamietam, ze Blaz zrezygnowal, w mojej ocenie, niespodziewanie i bardzo szybko. Potem wrocil na moment jako user i w sumie potem go juz niestety nie widzialem na cw. Ale ja nigdy specjalnie strona w zadnym piekielkowym konflikcie nie bylem.

Cenilem go jako admina i czlonka cw, wiec tymbradziej dziwi mnie obecna sytuacja.

beceen | ***** ***
:
Chłopaki, nie wiem jak u was, ale u mnie ładna pogoda i dopiero wróciliśmy z basenu :))

:
ALAMO napisał/a:
Chłopaki, nie wiem jak u was, ale u mnie ładna pogoda i dopiero wróciliśmy z basenu :))


Papuga :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.