Zmiany personalne w Fundacji
Odpowiedz do tematu

:
O tych Uhrach mowa?
http://www.uhr.info/index.php

Ostatnio zmieniony przez mw75 2013-10-04, 13:27, w całości zmieniany 1 raz
Antisocial and faceless...
:
Rotor-uhren uzywa tej samej koperty co Davosa w modelu Argonautic klik
Ciekawe kto byl pierwszy hmmm

:
Nikt nie był "pierwszy".
To są gotowe, katalogowe wzory z fabryki.
Jak zamówisz 500 sztuk, to sobie każesz napisać "muchacho_" ;-)

:
Tomek napisał/a:
http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?p=492533#492533


Wow :D

:
A to nie wszystko .. Poczytaj sobie ten wątek .. :D

:
Tak btw:

Cytat:
Oh the Polish Forums Gerlach has very bad opinion. Service in China. The price of Gerlach watches should not bigger then 50 USD.


:))

http://forum.tz-uk.com/sh...d-watches/page2

:
Właśnie sobie przypomniałem że ten wątek powinien "zniknąć" jako dowód na to, jak straszliwe reperkusje dotykają tych co ośmielają się podnieść oszczerczą zadnią łapę na produkty GG :D

Edyta : to było do Tomka linku :D
A na TZ zaczyna być pysznie :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2013-10-04, 14:07, w całości zmieniany 1 raz
:
mialem dluzszy elaborat napisac, ale rece opadaja.............

za dlugo oj za dlugo mieszkam za granicami naszego prl-u

:
ku potomności

wkleję co napisałem
Cytat:
Bardzo proszę, post o zegarkach.

Mam 2 zegarki GG (kupione w ciągu ostatniego pół roku ze względu na walory estetyczne), mam także nurka Eposa kupionego parę lat temu od dystrybutora przedstawiającego się w internecie jako oficjalny.

Nie patrząc na estetykę, krótko porównam kilka cech Sokoła i rzeczonego Eposa ze względu na podobny przedział cenowy nowego produktu:
1. bezel - w Sokole obraca się lekko (może zbyt lekko), w moim Eposie praktycznie nie da się go obrócić
2. luma - w Sokole przynajmniej świeci, w Eposie nie zauważyłem nawet jej istenienia
3. wahnik - w Sokole istotnie jest głośny, w Eposie cichy, natomiast funkcję dokręcania zdemolował mi jaśnie pan zegarmistrz
4. trwałość - w Sokole dopiero do weryfikacji, Epos był 3 razy regulowany - bezskutecznie, aż przestał wcale pracować
5. serwis - w Sokole nie potrzebowałem ale rozumiem że u producenta, jak rozumiem dystrybutor Eposa nie ma serwisu, a na naprawę skierował mnie do 1 (słownie jednego) zegarmistrza w Warszawie - co trudno nazwać łatwo dostępnym serwisem...


oraz odpowiedź użytkownika TIK-TAK
Cytat:

Jeśli chcesz być wiarygodny to pisz prawdę , a nie głupoty.
ustosunkuję się jedynie do kwestii serwisu, do reszty nie warto.
Kto cię skierował na naprawę do jakiegoś Pana??? EPOS ma 4 serwisy w Polsce, a w Warszawie w Salonie ODCD, więc nie wiem kto i do jakiego Pana cię skierował, ale na pewno nie dystrybutor i nei do serwisu. Jak juz piszesz głupoty to z głową... Kupuj sobie gerlachy i inne parnisy i żyj myślą, że masz świetne zegarki.... Nikt ci tego nie broni, ale takie głupoty jak wyzej to ....myślisz naprawdę , że jesteś wiarygodny.


ps. tak dla Twojej wiedzy... bezel ma się obracać z oporem, a nie lekko, a jak jest jednak zbyt ciężko.... polecam odrobinę higieny.... zegarka. ;P




co więcej proszę o lepsze sterowanie wątkiem na kizi, gdyż jest to dla czytelników zbyt widoczne :wkurzony:

Cytat:
po dłuższym przyglądaniu się toczącej się tu wojnie ,jedno muszę przyznac ,ten wątek jest genialnie sterowany

Szymon
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
A na TZ zaczyna być pysznie

A jaką czystą angielszczyzną ;)

:
Krowa być z Krakowa, nie dać hajs na fancy translator!

:
Się czepiasz.. na Kizi nie wchodzisz to nie widzisz.. w nowościach czy nadgarstkowych dawno nikt oposa czy davosy nie wrzucił, to już nie ten interes co kiedyś.
Teraz więcej tam fotek GG :))

pifko

_
work in progress
:
Damian napisał/a:
Się czepiasz.. na Kizi nie wchodzisz to nie widzisz.. w nowościach czy nadgarstkowych dawno nikt oposa czy davosy nie wrzucił, to już nie ten interes co kiedyś.
Teraz więcej tam fotek GG :))

pifko


Ja się wcale nie dziwię.
W zeszłym miesiącu, połączone siły Dałnosy i Oposa, wraz z innym stuffem dżentelmenów, zaliczyły na Allegro 7 komentarzy za transakcje. Wszystkie otrzymane w transakcjach z licytacji, ceny 1300-1700 zł za Oposa, tego typu historie ;-)
Dawno mówiłem, że efekty swego zachowania i działań, poczują najdotkliwiej jak można. We własnych portfelach. Mówiłem, prosiłem, nawoływałem żeby się zachowywali jak ludzie ... Ale nie pomogło ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.