Czarna Marina
Odpowiedz do tematu

: Czarna Marina
Witam wszystkich kolegów
Mam takie pytanko czy któryś z kolegów posiada Marynę w wersji black z charakterystyczną tarczą regatta i może mi o niej napisać coś więcej niż jest na kilku portalach sprzedażowych?
Chodzi mi o mechanizm Sea gull 2530 czy jest dokładny oraz czy to PVD jest dobrej jakości?
Chciałbym taką kupić i chcę mieć pewność co do wydawania pieniędzy.
Będę wdzięczny za pomoc.

Ostatnio zmieniony przez el_nino 2013-09-19, 19:37, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam Marcin
:
Dobry wieczór:

http://www.chinawatches.p...3691&start=1440

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
el_nino napisał/a:
Chodzi mi o mechanizm Sea gull 2530 czy jest dokładny oraz czy to PVD jest dobrej jakości?
Bardzo dobry mechanizm i dokładny , Pvd dobrze położone ciężko usunąć chyba że papierem ściernym lub dremelkiem
el_nino napisał/a:
Chciałbym taką kupić i chcę mieć pewność co do wydawania pieniędzy.
cena / jakość jest ok , ale zależy za ile chcesz kupić MM są droższe i tańsze .
Jak się podoba to kupować i nosić .

:
A mógłbyś coś doradzić?Chętnie bym taką nabył ale jako że laik ze mnie to nawet nie wiem jaka cena byłaby odpowiednia!Z góry dzięki za pomoc!

[ Dodano: 2013-09-20, 00:44 ]
A może któryś kolega z forum posiada taką i już mu się znudziła?Chętnie odkupie!

Pozdrawiam Marcin
:
A jak to wygląda cenowo w Polsce bo to chyba nie u nas sprzedawane?

Pozdrawiam Marcin
:
Trzeba sprowadzać na własną rękę lub u licencjonowanego handlarza co to prowizję bierze :D

:
Czyli lekko licząc ponad 5 stówek!

Pozdrawiam Marcin
:
el_nino napisał/a:
Czyli lekko licząc ponad 5 stówek!
coś ty sklep pokazuje cenę która jest dość wygórowana normalnie jest taniej .

:
No to chyba jednak będę liczył że komuś z forum się znudzi o ile to możliwe!?Około 400 PLN byłbym w stanie przeznaczyć,ale niestety nic powyżej

Pozdrawiam Marcin
:
Jak nie masz doświadczenia to może ja ci pomogę jako komercyjny szmugler ;)
http://www.chinawatches.p...r=asc&start=195

:
To ile by mnie taka przyjemność kosztowała z Twoją pomocą?No i jak miałoby to wyglądać?Może ustalimy na PW?Będę czekał na info i jutro odpisze!
Wielkie Dzięki Rudolfie

Pozdrawiam Marcin
:
A ma ktoś doświadczenia z czarnymi? Jak to barwienie się zachowuje - trwałe jest i trzyma się czy ściera się, obłazi, odpryskuje i co tam jeszcze?

:
Ciekawe czy ktoś na forum ma taki zegarek i może coś na ten temat napisać???Jeżeli tak to poprosimy o ujawnienie :))

Pozdrawiam Marcin
:
A w sumie też dołącze się do pytania bo własnie mi się w głowie szatański pomysł zdobycia czarnego zegarka rodzi. Z tego co czytałem PVD jest całkiem ok i sporo wytrzymuje, ale fajnie byłoby usłyszeć opinię kogoś tutaj.

Ostatnio zmieniony przez carpetmonster 2013-09-24, 08:42, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.