G. Gerlach PZL P.50 Jastrząb
Odpowiedz do tematu

:
beceen napisał/a:
nareszcie ladne logo!


+ miljon piencet!

Logo jest zylion razy lepsze od tego napisu z kreskami zegara, chyba że zrezygnujecie z tych farfocli na rzecz normalnie pisanego G.Gerlach to wtedy można by zamienić ;)

_
work in progress
:
Wuja, a ty tam jakiegoś rendera aby nie masz robić ? :złośliwiec:

:
Jeśli już ma zostać logo, to może mniejsze? Wskazówki też wg mnie raczej inne, delikatniejsze. Te przytłaczają pozostałe elementy. A może te z EDC albo z Orła?

:
Damian napisał/a:
beceen napisał/a:
nareszcie ladne logo!


+ miljon piencet!

Logo jest zylion razy lepsze od tego napisu z kreskami zegara, chyba że zrezygnujecie z tych farfocli na rzecz normalnie pisanego G.Gerlach to wtedy można by zamienić ;)


+ dwa miljony!

Nareszcie głos rozsądku.

A poza tym: bardzo mi się podoba. Wskazówki zmieniłbym na cerkiewki (bo ja wszędzie wsadzałbym cerkiewki gdyż cerkiewki są za....ste), ale te też niczego sobie.

Niniejszym trafia na wishlistę. W sumie to nie mam jeszcze żadnego Gerlacha.

pozdrawiam
Narfas

:
....cerkiewki pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Z_bych napisał/a:
Pilot z cerkiewkami :?: :shock:

A niby co w tym dziwnego? Popularny trend w latach '30.

pozdrawiam
Narfas

:
Z_bych, a co w tym dziwnego to bardzo popularne dawniej rozwiązanie.

:
No w sumie tak hmmm
Ale tak jakoś mi nie konweniuje do Jastrzębia...
Tentokaj też chyba będzie miał cerkiewki i jest ok :)

:



pozdrawiam
Narfas

:
Takie jak najbardziej. Pomyślałem o breguetowskich :/

:
Narfas napisał/a:


W sumie to nie mam jeszcze żadnego Gerlacha.

pozdrawiam
Narfas


Jest nas pewnie jeszcze kilku takich wybrednych co nie mają. Może dopiero ten garniturowiec zapowiadany coś tu rozrusza. Tylko żeby mi to był też zegarek z nawiązaniem do polskiego lotnictwa.

Zegarki * Rower * Radio
:
A mi taki jak jest teraz sie podoba. Jak taki bedzie to go biore.

:
Mzeg napisał/a:
Jest nas pewnie jeszcze kilku takich wybrednych co nie mają. Może dopiero ten garniturowiec zapowiadany coś tu rozrusza. Tylko żeby mi to był też zegarek z nawiązaniem do polskiego lotnictwa.

No właśnie. Mój najnowszy płaski garniturowiec pochodzi z lat '50 (które były najlepszymi latami jeśli chodzi o płaszczaki).
To w sumie prosty projekt bez tych wszystkich obrotowych bezeli, puszerów i innych szykan. Tylko ciekawe co tam chłopaki planują wsadzić do środka, żeby było naprawdę płasko.

pozdrawiam
Narfas

:
U mnie Gerlach już jest :) Jaszczomb się podoba i może dołączy, ale bez cerkiewek - proponowane wskazufki są OK.

Człowiek uczy się całe życie a głupi umiera
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.