G. Gerlach dla Porsche Club Polska
Odpowiedz do tematu

: G. Gerlach dla Porsche Club Polska
Parę miesięcy temu, zwrócił się do nas Porsche Club Polska, czy nie zrobili byśmy dla nich szczególnego zegarka dla uczczenia 10 rocznicy powstania klubu.

Trochę trwało dopracowywanie końcowego projektu, ale efektu - jak sądzę - nie wstyd pokazać ;-)



Zegarek dla kolegów z PCP powstanie w oparciu o model Batory Big Date, i będzie z nim zgodny w zakresie całej specyfikacji, poza stroną wizualną. Mamy zatem kopertę 40 mm ze stali 316L, szczotkowaną z polerowaną lunetą, szafirowe szkło, zakręcaną koronkę i WR100m. Zostanie zastosowany ten sam ST2526 w standardzie AAA.



Dogadywaliśmy jeszcze szczegóły tarczy, zatem wersją zatwierdzoną jest ta z rysunku technicznego - stosowny render powstaje.



Wszystkie zegarki otrzymają indywidualną, nieliniową numerację zgodną z numerem karty członka kluby PCP. Limitacja została przewidziana na 100 sztuk I serii, z opcją na zrobienie kolejnej.

Ciekawym wyróżnikiem ma być "rajdowa", powiększona koronka wykonana z użyciem elementów silikonowych, podobnie jak w Żuberku :



Centralna część tarczy ma być z fakturą.

Planujemy, że zegarek będzie gotowy w I kwartale 2014.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2013-09-09, 14:10, w całości zmieniany 1 raz
:
Podoba się. A ta szczotkowana koperta to może w limitce Batorego będzie?

:
Bardzo fainy projekt.
Koronka pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Zapisać się do klubu trzeba by... :idea: :idea:
.
.
.
...albo namówić kumpla z Porsche, ale niezegarkowca do zapisania i przekazania potem we właściwe ręce :/ :idea: :idea:

ALAMO napisał/a:
...czy nie zrobili byśmy dla nich...

hmmm zrobilibyśmy, zrobilibyśmy, zrobilibyśmy ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Gratuluję zlecenia :)
Chłopaki coraz bardziej prestiżowe się robią ;)

Ostatnio zmieniony przez wahin 2013-09-09, 14:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie wiem chłopaki czy zapisywanie się do klubu coś by dało, poza samym faktem że Porsche to fajne auto ;-) - całość jest już "łyknięta" z tego co nam wiadomo hmmm

:
No to lipa :facepalm:
Zegarek mnie sie podoba bardzo..

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Co innego być tam na forum, a co innego być w klubie PCP, co wiąże się z opłacaniem składek członkowskich, nadaniem numeru klubowicza, itp. To coś w stylu Stowarzysznia KMZiZ.
Taka ciekawostka: jeśli nie jesteś członkiem Klubu nie możesz mieć avatara na forum nono facepalm

Co do zegarka - gratuluję :) Ładnie się prezentuje na renderach :)

:
Zajebi... :shock:

Ja chcem :(

:))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Mariusz, koperta w limitce Batorego będzie zmieniona w stosunku do obecnej wersji seryjnej - natomiast nie wiem jeszcze czy tak. Wykonane są w sumie trzy różne wersje wykończenia, i wybierzemy tę która nam się spodoba. pifko

:
ALAMO, a planujecie jakas limitka "dla ludzi"? :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
W sensie, że tego tutaj seryjnego ?
:złośliwiec:

:
Ja pierdziu, mistrzostwo :shock:

:
W sensie cos na bazie Batorego, ale limitowane, jak np D303, czy teraz porsze

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Jak dla mnie bomba...

Nieczynne z powodu że zamknięte
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.