Projekt forumowego pacha do zegarków wojskowych
Odpowiedz do tematu

:
Lao Tse napisał/a:
...po 3 sztuki na raz biorą...

hmmm naraz, naraz, naraz ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Poczytał bym coś bez przerw, jednak Ty zawsze musisz się do czegoś przypier...ć :D Chyba zacznę pisać w teutońskim rodzimym językiem prawdziwych mistrzów.

Pozdro!!!
:
Wyedytuj swój post, Marcin - bo i u Ciebie wywalę zaraz byka w pierwszym słowie... :złośliwiec: :złośliwiec:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Maras68
[Usunięty]
:
wrzucam tu, obejrzyjcie fotki tych pasków :shock:

adrzejgp napisał/a:
Powstała kolejna podkładeczka z otworem na dekielek , tym razem dopasowanym do Amfibii , zastosowałem pewne rozwiązania racjonalizatorskie :) dwie pary uszek pod zegarek jedna 18 mm druga 20mm .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



no w pytę, to jest pomysł na Vintydże, ruski i inne :shock:

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-02-19, 16:55, w całości zmieniany 1 raz
:
...to nie są tanie rzeczy cool pewnie :P

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
Przemek - myślę, że tych pasków skórzanych nato mógłbyś napłodzić więcej w tonacjach czarnych i ciemnobrązowych plus klamerka jak poniżej w rozmiarach 18 mm i 20 mm i na pewno byłoby sporo chętnych, nie jeden wojaka czy starucha by na taki pach nadział ;)

Proponuję listę chętnych utworzyć... :popcorn:

NICKOWY pach natowy przykładowy ;)


:
Ostatnio Przemek takie cudo do pasztetu mi zmajstrował:

Antisocial and faceless...
Maras68
[Usunięty]
:
też super patent :))

:
mw75, bardzo fajny pasek :) Fajniejszy pomysł niż nato :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Najprostszy z możliwych retro jaki przyszedł mi do głowy. Początkowo planowałem retro nato, jednak w czasie rozmów z Przemkiem wyległ się ten pomysł.
Napisałem Przemkowi, że chcę coś prostego, wintydżowego, jednoczęściowego, brązowego do pasztetu w aluminiowej puszce. A Przemek przeczytał na odległość to co miałem na myśli perfekcyjnie.
Nie umiem tego dobrze obfocic tosterem, ale klimat jest:



Antisocial and faceless...
:
Fajne są! I pasują!

A co do forumowych Nato, to może najpierw ogarnę do końca podkładki bo się rozwlekło strasznie i chłopaki nie wiedzą sami jakie by chcieli bo pomysły zegarkowe trzy miesiące temu były inne :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Fajne są! I pasują!

A co do forumowych Nato, to może najpierw ogarnę do końca podkładki bo się rozwlekło strasznie i chłopaki nie wiedzą sami jakie by chcieli bo pomysły zegarkowe trzy miesiące temu były inne :)

Fakt. Ale odpowiem w ten weekend, obiecuję. Już nawet zapomniałem do jakich zegarków były przewidziane te paski, a parę sztuk przybyło...

pozdrawiam
Narfas

:
nick555 napisał/a:
Fajne są! I pasują!

A co do forumowych Nato, to może najpierw ogarnę do końca podkładki bo się rozwlekło strasznie i chłopaki nie wiedzą sami jakie by chcieli bo pomysły zegarkowe trzy miesiące temu były inne :)


Jak to nie wiedzą :mad: u mnie jest bez zmian, jak paska nie było, tak nie ma :mad:

:
Jestem już na Fazim, Narfas i Yaku sie przełożyli i jeszcze ktoś z początku listy, ale nie pamiętam... :oops:
Tak, że już blisko!

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Jestem już na Fazim, Narfas i Yaku sie przełożyli i jeszcze ktoś z początku listy, ale nie pamiętam... :oops:
Tak, że już blisko!

oj nick ściemniasz że aż mi ekran pociemniał, jak jesteś przy Fazim to ponad 2 tygodnie i nic do przodu nie przeskoczyłeś. Składam stanowczy protest, forumowe pachy mają pierwszeństwo, a nie jakieś poboczne machloje nono

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.