AMFIBIA BECZKA - fotoinfo
Odpowiedz do tematu

:
Wintergreen napisał/a:
Oj, Yakov, Yakov, czujność rewolucyjna was zawiodła.... cool
Beczek z takim napisem, to w temacie 'Pokaż swoją beczkę" na forumie jest co najmniej kilka.


Wcześniej nie zwracałem uwagi na detale. Niebieska Beczka była niebieską Beczką i tyle ;)
Teraz już wiem więcej i oglądam dokładniej tarczę, dekiel, mechanizm, bo jak się okazuje to wszystko musi być spójne.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Moja taka ma dodatkowy dysk wewnątrz chroniący przed polem magnetycznym, przynajmniej takie chyba byłó załóżenie.

:
Zgadza się. Wszystkie z napisem "antimagnetnyje" na tarczy powinny mieć dodatkowy wewnętrzny, luźno wkładany dekielek lub też na stałe wciśnięty we właściwy dekiel. Komandiry też.

Czyli taki:



Albo taki:


The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
W poniedziałek odbieram swoją beczkę ze spa.....mam dylemat co zrobić z tarczą (zostawić starą czy szukać nowej), w której wcześniejszy właściciel przylutował stopni (na wylot) :wkurzony:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Szukać nowej :) znaczy używki, ale kompletnej, nie przerabianej, nie "naprawianej".

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
jimmy napisał/a:
W poniedziałek odbieram swoją beczkę ze spa.....mam dylemat co zrobić z tarczą (zostawić starą czy szukać nowej), w której wcześniejszy właściciel przylutował stopni (na wylot) :wkurzony:

Nowej raczej nie znajdziesz, bo to cieżki temat. Jakby co to ja się tezż piszę na jedną :))

:
ok

[ Dodano: 2013-07-08, 13:42 ]
Nie wiem co się dzieje z cenami ruskich zegarków. W ciągu tygodnia poszły w górę o 100% (u zegarmistrza). Za niebieską tarczę do beczki zaśpiewał dzisiaj 80zł. Sprawdzałem rano przed lustrem i nie zaobserwowałem napisu P.....A na czole,wiec............... się nie dam................................dolarami też z rękawa nie sypię....będzie stara kołkowana, do momentu znalezienia takiej w rozsądnej cenie.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
wyczuł cię majster-cfaniak, i teraz będzie doił jak się dasz oczywiście :/

:
...ręce opadają :głową w mur:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
tak samo zachował się jeden mój majster- wymieniłem...
teraz inny majster się sprawdza od dłuższego czasu i jest ok i cenowo i jakościowo :)

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2013-07-08, 16:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras, ale u mnie 4-ch na krzyż z czego dwóch to..................w Łomży będę szukał :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2013-07-08, 18:30, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
Mars, ale u mnie 4-ch na krzyż...


To i tak o 3 więcej niż u mnie ;)
Jest 1, słownie: jeden majster, młody chłopak ale kumaty.
Nie brzydzi się ani ruskiem, ani chińczykiem, swiss nie rzuca go na kolana - czyli w miarę normalny.
I znacznych zniżek się dorobiłem na naprawy i akcesoria :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
...zdobywać niezdobyte lądy, w poszukiwaniu majstra, mi przyjdzie. Naciągacze jak kasę wyczują to myślą, że człowiek ostatni grosz im odda :twisted:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
jimmy napisał/a:
Naciągacze jak kasę wyczują to myślą, że człowiek ostatni grosz im odda :twisted:


Tak samo handlarze na giełdach staroci... krwiopijcy :mad:

:
Uaktualniłem fotki z pierwszego posta, bo przepadły.

;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.