Giezy
Odpowiedz do tematu

:
No zróbmy porównanie...


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Skoro ten giez to garnitura, domniemywam, że na nóżkach gumofilc :złośliwiec: :))

:
ale przynajmniej wypastowany i na glan wyświecony :złośliwiec: ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Giezy mają być bardziej eleganckimi G-shockami dla ludzi nie lubiących cyferek. A nawet jeśli mimo wszystko Giezy nie pasują do garnituru to zrezygnować z ubrania roboczego, a nie z zegarka. :))

:
Mnie to chyba z Giezów najbardziej GS-1400-1AJF podchodzi...

I tu pewna zagadka: na jebaju widzę wyłacznie taki model:


No ale w necie zobaczyłem model o tej samej numerologii, ale jakby nieco inny, bez śróbek, taki jakby negatyw - tam gdzie był plastik ze śróbką jest metal, jakoś dużo ładniej to wygląda:


Dziwna sprawa hmmm - kumotry to pewnie mogą bez problemu wyjaśnić? Ten drugi to jakiś wcześniejszy model?

Nawiasem mowiąc, czy taki Giez to gdzieś do zobaczenia w Polsce jest? Bo jakoś bez macania miałbym obawy kupować... W sensie, że nie wiem, czy by mi na 100% podpasował.

:
Ten pierwszy to GS-1150. Ten drugi to GS-1400. ;)

:
Blaz napisał/a:
Ten pierwszy to GS-1150. Ten drugi to GS-1400. ;)


Drugi to przecież gs-1300.

Zegarki * Rower * Radio
:
Fakt, zapatrzyłem się na pierwszego. :oops: ;)

Pierwszy to GS-1400, a drugi GS-1300. ;)

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2013-05-20, 18:20, w całości zmieniany 1 raz
:
Dzięki, jeszcze nie ogarniam wszystkich linii Giezów... :głową w mur:

A ten 1300 na bransie robi robotę jak dla mnie:




To jeszcze może i drugą, nurtującą mnie rzecz wyjaśnicie:

Oba modele wydają się bardzo podobne, jednak 1300 jest ok. dwukrotnie droższy od 1400 :foch:
1300 chodzi na ebayu coś po 600$ z hakiem (no, ten powyżej to prawie 800), a 1400 po 300$ z hakiem.

Co uzasadnia taką różnicę w cenie :?:

Ostatnio zmieniony przez jerry 2013-05-20, 23:40, w całości zmieniany 1 raz
:
W zasadzie nic, to czysto subiektywna wycena. Chyba że ten 1300 jest z bransoletą, a 1400 bez.

1300 (bez bransolety) możesz w Polsce dostać właśnie za 1300 PLN, ale jak się gdzieś uśmiechniesz to może jakiś rabat dodatkowo dostaniesz. ;)

:
Blaz napisał/a:
Chyba że ten 1300 jest z bransoletą, a 1400 bez.


Nie, porównywałem ceny na paskach. Jak dochodzi bransoleta to cena 1300 szła pod 800$...

Blaz napisał/a:
1300 (bez bransolety) możesz w Polsce dostać właśnie za 1300 PLN


:shock:

Blaz, a gdzie lina, ja się pytam :?: hmmm

Albo inne namiary... :popcorn:

:
Na allegro są dwie sztuki po 1300.

Albo po Timetrendach musisz szukać, może gdzieś się jeszcze ostał jakiś zapomniany egzemplarz. ;)

:
1150 jest na kiziowni... 750 pln.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Seven napisał/a:
Na allegro są dwie sztuki po 1300.

Albo po Timetrendach musisz szukać, może gdzieś się jeszcze ostał jakiś zapomniany egzemplarz. ;)


Dokładnie. ;)

GS-1300 to jedyny, obok DW-5000SL, znany mi przypadek, gdy jakiś G-shock był tańszy w TT niż w zagranicznych sklepach. ;)

:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.