Giezy
Odpowiedz do tematu

:
A po co będziesz się tak męczył, kupnij sobie... :złośliwiec:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Nie, trzeba być twardym, nie miętkim ;)

:
Blaz napisał/a:
Tak, ma. Cyferblat jest baterią słoneczną. A na okręgu możesz zobaczyć litery W (working), R (Ready), Y (Yes), N (No). Oznaczające to, że zegarek jest gotowy do synchronizacji z waveceptorem (R), synchronizuje się (W), zsynchronizował się (Y), nie zsynchronizował się (N).


W tym zegarku do szczęścia brakuje mi tylko wskaźnika baterii, takiego normalnego L-M-H, nie tylko ostrzegacza, że zegarek trzeba już zdjąć i odłożyć na słoneczko. Szkoda, że Casio dopiero od niedawna zaczęło go wprowadzać do analogów. :/ No ale lepiej późno niż wcale. :)

Ostatnio zmieniony przez Seven 2013-05-09, 22:35, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek napisał/a:
A to mój były GS1100

Jeden z niewielu zegarków, których sprzedaży ... nie żałuję.


Można prosić o wyjaśnienie dlaczego?

Mi akurat wydaje się wyjątkowo ładny. Jak na G oczywiście :P

Nie wiem czy to dokładnie ten sam, ale chyba nie, w każdym razie ten poniżej, jak dla mnie, wygląda fajnie (GS-1100B-9A):



Nie wiem tylko jak z rozmiarem, oglądałem na żywo serię GW-3000 i małe toto..
Grube, ale małe.. :/

Ostatnio zmieniony przez jerry 2013-05-14, 23:58, w całości zmieniany 1 raz
:
jerry napisał/a:
Można prosić o wyjaśnienie dlaczego?

Rozmiar. Był imho zbyt mały.

:
jerry napisał/a:
Nie wiem tylko jak z rozmiarem, oglądałem na żywo serię GW-3000 i małe toto..
Grube, ale małe.. :/


3000 małe? :shock: Giezy są sporo mniejsze, noszą się porównywalnie do 5600 (pomijając masę). Jak dla mnie ideał, ale ja mam 16-centymetrową łapkę. :/

:
Bo Giezy to są takie wskazówkowe screwbacki 5xxx. Nie za duże, zgrabne, no i całostalowe. Mała nisza wśród G-shocków, które niestety też nie oparły się modzie na gigantomanię...

:
Seven napisał/a:
jerry napisał/a:
Nie wiem tylko jak z rozmiarem, oglądałem na żywo serię GW-3000 i małe toto..
Grube, ale małe.. :/


3000 małe? :shock:


Tomek napisał/a:
jerry napisał/a:
Można prosić o wyjaśnienie dlaczego?

Rozmiar. Był imho zbyt mały.


No ja własnie z tej grupy co Tomek zdaje sie jestem :D

Oglądałem też GW4000 - i tu już rozmiar był prawie OK. A mój nadgarstek to 17cm.

Generalnie jeżeli koperta jest dobrze wyrofilowana, no i oczywiście to zależy od typu (kształtu ) zegarka, jego grubości itd, to jak dla mnie idealnym kompromisem jest średnica coś koło 45mm (bez koronek, osłon i innych gadżetów). Daje to sporo miejsca na tarczę, która wtedy ma dobrze ponad 30mm, a przy tym całym wężowisku w gieszkoach, to dość ważny element imo...
A zegarek wciąż dobrze leży i wygląda i nie wystają uszy poza nadgarstek i ogólnie jest OK.
Przykładem niech będzie Omega PO Big Size (bez chrono), która leży i wygląda idealnie na moim nadgarstku (oczywiście mierzyłem nie swoją, żeby nie było...) a średnica koperty to jak wszyscy wiedzą 45,5mm. Tak samo MM radio (45mm) czy zwykłe MM 1950 (44mm) to idealny rozmiar na mój nadgarstek.
Dlatego poszukuję coś pod ten rozmiar.

:
Przyczyny nie oparcia się tej "modzie" w przypadku G takie same jak gdzie indziej: coś nowego, czego nie masz, a mają inni, więc kup. Najłatwiej jest zmienić rozmiar. Samo aktywowanie chęci do zakupów nie jest złe, wszak dzięki kupowaniu gospodarka i świat ludzki się kreci. Ale to nowatorskie rozwiązania jak tourbillon, high beat, kwarc, LCD, g-shock, plastic watch, solar, kinetic, radiowave, spring drive - są ciekawsze. Poza tym ile trzeba było więcej aktywności ludzkiej ażeby rewolucja kwarcowa stała się faktem, niż wynosi nakład pracy przy projektowaniu i programowaniu tokarek (tudzież innej maszynerii) do produkcji nowej, powiększonej koperty zegarka.
Jakieś powody muszą być, że Seiko nie wprowadza spring drive do zegarka klasy 1-2 tys PLN. Może czekają na moment, że modowa motywacja do zakupów przemija i czas zacząć odcinać kupony od pionierskiej technologii...

Zegarki * Rower * Radio
:
Tomek napisał/a:
jerry napisał/a:
Można prosić o wyjaśnienie dlaczego?

Rozmiar. Był imho zbyt mały.


pifko

Dobrze, że mój 1200 to taki elegant. Eleganty mogą być damki...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
mój 1200 to taki elegant

Ależ Osoba ma poczucie elegancji facepalm

:
Poka bardziej eleganckiego Dże...
Poka!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
Eleganty mogą być damki...

Zgoda, dla dam mogą być. Nic mnie tak nie drażni, jak kobieta z "patelnią" na nadgarstku :P ;) :)

:
bow napisał/a:
Poka bardziej eleganckiego Dże...
Poka!!!


Proszę, prawdziwa garnitura. :P


:
Elegancko po hamerykańsku, równie jak Big Mac wykwintny i dietetyczny :P

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.