Casio z funkcją Wave Ceptor - czas zimowy i letni.
Odpowiedz do tematu

:
Wybaczcie odkopanie, ale nie widzę tu jasnej odpowiedzi na pytanie które mam.
Czy jak się ustawi synchronizację "atomową" z nadajnikiem niemieckim, to dni tygodnia będą wyświetlane po niemiecku? Czy można je ustawić tak by były po angielsku?

:
nie no jak... :D

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
dziab, to nie ma najmniejszego znaczenia :idea: - chcesz po angielsku, będzie po angielsku pifko pifko

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-01-30, 14:30, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
a jest w Casio taki ficzer że dni tygodnia sa po niemiecku? Chyba nie hmmm w gshockach jakie miałem i mam jest only eglish

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Na przykład w omawianym tutaj WV-59 jest taka opcja. Kilka innych modeli też się jeszcze znajdzie.


:
Bimberek napisał/a:

Warszawy nie ma w indeksie miast możliwych do ustawienia.
Najbliższe i występujące w pamięci zegarka to Londyn i Berlin, ale jak ustawię Berlin to nazwy dni tygodnia wyświetlają się po niemiecku.


Tak Bimberek pisał. Ja sam nie mam G-shocka, ale zastanawiam się jak ten multiband działa.

:
Ale jaki model masz na myśli? Bo tylko nieliczne mają możliwość ustawienia innego języka niż angielski. Być może w niektórych z nich zmiana strefy czasowej powoduje też zmianę języka, ale później można go sobie przestawić w ustawieniach.

Dzień tygodnia transmitowany jest cyfrowo (1 = poniedziałek, 7 = niedziela).

:
Seven napisał/a:
ale później można go sobie przestawić w ustawieniach.

Podejrzewam, że tak to się właśnie odbywa, czyli synchronizujemy system w zegarku, a następnie ustawiamy wyświetlanie dni tygodnia po niemiecku lub angielsku.
Ale wyrocznią jest Seven :))

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.