PAM 425
Odpowiedz do tematu

: PAM 425
Przeglądając stronę Panerai zwróciłem uwagę na poniższy model Radiomira S.L.C 425 z "aplikacją" w postaci "torpedy ?" na tarczy.

.....chodzę i myślę o tym ustrojstwie już od kilku dni, stąd moje pytania do szanownego Grona:
Czy któryś z kolegów natknął się na podobne rozwiązanie za Wielkim Murem (najlepiej w rozmiarze mniejszym niż 47 mm)?- szczególnie chodzi mi o tarczę....
Jakiej wysokości powinna być "aplikacja" aby skazówki nie zahaczały o nią? (może jest to śmieszne pytanie ale takowe narodziło mi się w "zielonej zegarkowej głowie".
Nie ukrywam, iż w przyszłości będę chciał złożyć coś podobnego.......liczę na pomoc :))
Pozdrawiam
.....znalazłem jeszcze takie zdjęcie w necie


Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Tam z milimetr to spokojnie IMO jest miejsca pod wskazówką godzinową.
Na tyle dużo, że w wersji z sekundnikiem godzinowa chodzi nad sekundową.

Segoy
:
Dzięki za odpowiedź.
Zastanawiam się czy można podnieść wskazówki do góry tak by „coś grubszego- tak ze trzy mm” można było wkleić? (na sprawach technicznych kompletnie się nie znam)......zakładam,że da się podnieść o te trzy milimetry do góry......i tu czy nie będzie to wyglądało dziwnie ( wskazówki tak "wysoko?")..................................... :głową w mur:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Trzymilimetrowe "coś" wystające z tarczy - to BĘDZIE wyglądało dziwnie :-)
Weź sobie linijkę i zobacz ile to jest 3 mm :-)

Segoy
:
....faktycznie dużo......patrząc na linijkę to i ten milimetr wydaje się wystarczający na "aplikację". Dzięki pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.