Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Jak się trafi sama tarcza, to co za różnica w jakim stanie jest oryginał ;)
Myślę, że tu renowacja jest teoretycznie prosta, ale te napisy na dole... chyba przerosną zakład, który by się tego podjął...

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Kris, bardzo sympatyczny też prawie NOS Zimek. Ma jeden z najfajniejszych wzorów tarcz, tzn cyfry co dwie godziny, co zwiększa przejrzystość i czytelność, gdyby indeksy były jeszcze nakładane...zegareczek malinka.

Zegarki * Rower * Radio
:
pmwas napisał/a:
Jak się trafi sama tarcza, to co za różnica w jakim stanie jest oryginał ;)
Myślę, że tu renowacja jest teoretycznie prosta, ale te napisy na dole... chyba przerosną zakład, który by się tego podjął...


Jak Ci się nie podoba w takim stanie to chętnie go przygarnę :) Pisz na PW

Pozdrawiam
Kris

Moja kolekcja!
:
Panowie Komandirski na poprzedniej stronie świetny :!: Wympieł stalówka miażdży :shock:
Kris właśnie przejrzałem Twoją kolekcję i jest to jedna z lepszych kolekcji jakie w życiu widziałem :shock: :shock: :shock: Duże gratulację :!: :!: :!:

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2014-01-02, 22:20, w całości zmieniany 2 razy
:
Aronus napisał/a:
Panowie Komandirski na poprzedniej stronie świetny :!: Wympieł stalówka miażdży :shock:
Kris właśnie przejrzałem Twoją kolekcję i jest to jedna z lepszych kolekcji jakie w życiu widziałem :shock: :shock: :shock: Duże gratulację :!: :!: :!:


Aronus - przykro mi :D ale to tylko 1/10 wszystkim moich zegarków. Są zdjęcia tylko tych które ostatnio udało mi sie obfocić. Powoli nadrabiam zaległości

Pozdrawiam
Kris

Moja kolekcja!
:
Kris napisał/a:
Aronus napisał/a:
Panowie Komandirski na poprzedniej stronie świetny :!: Wympieł stalówka miażdży :shock:
Kris właśnie przejrzałem Twoją kolekcję i jest to jedna z lepszych kolekcji jakie w życiu widziałem :shock: :shock: :shock: Duże gratulację :!: :!: :!:


Aronus - przykro mi :D ale to tylko 1/10 wszystkim moich zegarków. Są zdjęcia tylko tych które ostatnio udało mi sie obfocić. Powoli nadrabiam zaległości

:shock: :głową w mur: facepalm
Zamknąłem się w sobie dlatego tego nie skomentuję ;)

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2014-01-03, 08:23, w całości zmieniany 1 raz
:
Aronus, nie jesteś w swoim zamknięciu odosobniony :głową w mur:

:
Perełka do kolekcji (dzięki Kumotrowi z Forum ;) pifko ):








Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Kolejny do kolekcji

:
Fazi beczka świetna gratuluję :!:

:
Są stare, ale nowe....i nie nabytki a prezent imieninowy od jednego znamienitego forumowicza... Spotkałem się wczoraj z Marcinem a on zrobił mi taką ogromną niespodziankę , jeszcze raz Wielkie Dzięki Kaido


















:
Ktoś pytał co w tych "nowych" amfibiach cyka to otworzyłem i jakieś takie maleństwo


:
Svedos, super Pabieda, czerwona 12. To chyba pierwszy model jaki się ukazał.
Niedawno odpuściłem taką tanio na giełdzie od Ukraińca (wybrałem ładną czarną Moskwę) i do tej pory mnie swędzi...

Antisocial and faceless...
:
mw75, Dlatego jestem z prezentów baaardzo zadowolony :))

:
Ano, nie dziwię się!

Antisocial and faceless...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.