Start - rozmiar nie ma znaczenia
Odpowiedz do tematu

:
...ależ te mechanizmy są śliczne

:
Ładniusi :)

Dawaj go na rękę i zrób fotkę.

:
Ehhh....



Mechanizm ....

:
Królu dawaj nadgarstkowe :D Zapowiada się super, ale ostateczna decyzje można podjąc po obejrzeniu sprzętu na ręce :)

:
...pewnie ma 18 w uszach - a to wyrokuje maleństwo na przegubie

:
Na szybko, bo właśnie na imprezę wyjeżdżamy.



http://img707.imageshack.us/i/img8598w.jpg/

:
...tak jak myślałem - ale i tak jest śliczny, zwłaszcza od środka

:
Start pierwsza klasa :!:

:
Maxio napisał:
...pewnie ma 18 w uszach - a to wyrokuje maleństwo na przegubie




te Starty miały w uszach jeszcze mniej - 16 mm

:
...jeszcze lepiej

:
Prezentuje się godnie i z klasą :)

:
Ładny - uwielbiam tę czerwona pozłotę, tylko na zegarek trzeba strasznie uważać bo to pozłacane aluminium (mój tak poległ w nierównej walce z framugą drzwi). Teraz szykuje się powoli do reanimacj schomikowanego braciszka :)

:
voli napisał:
Ładny - uwielbiam tę czerwona pozłotę, tylko na zegarek trzeba strasznie uważać bo to pozłacane aluminium (mój tak poległ w nierównej walce z framugą drzwi). Teraz szykuje się powoli do reanimacj schomikowanego braciszka :)




Ta czerwona pozłota miała jeszcze jedną wadę - było to złoto bardziej miękkie niż zwykłe żółte, przez co się szybcier ściera. To w połączeniu z aluminiową kopertą - i mamy masakrę.

:
Do znajomego zegarmistrza przyszedł raz gość, który skupował pozłacane koperty (na przetop) Na następny dzień majster przygotował mu kilkadziesiąt bezużytecznych kopert. Były tam między innymi takie od Starta. Gość wszystkie odrzucił - powiedział, że to nie jest pozłota tylko coś tam innego. Sam nie wiem, co o tym myśleć - symbolu AU na kopercie nie ma :?:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.