Poprzedni temat «» Następny temat
2 x Shanghai - damskie
Autor Wiadomość
JohnSmith 
Starszy Ryżowy


Pomógł: 7 razy
Wiek: 59
Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 826
Skąd: Gdynia
 #1   Wysłany: 2013-01-13, 15:12   2 x Shanghai - damskie

Przeglądając forum odniosłem wrażenie, że pojęcie "damski zegarek", które czasem się tu przewija, nie zawsze jest adekwatne do prawdziwych damskich zegarków hmmm Poniżej dwa przykłady czegoś co niewątpliwie jest damskim zegarkiem :)

1. Shanghai 5520 - 22 mm:









2. Haida (brand Shanghai'a) - 21 mm:









Ostatnie zdjęcie zrobiłem, korzystając z okazji, że moja pierwsza żona akurat w nim paradowała :oops:
_________________
John Smith
Ostatnio zmieniony przez JohnSmith 2013-01-14, 00:15, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
charin 
Starszy Kulis


Pies czy kot?: pies
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 67
Skąd: Warszawa
 #2  Wysłany: 2013-01-13, 22:10   

Według mnie wszystko zależy od osoby noszącej i tego jak się czuję mając na ręku konkretny zegarek. "Moja" nie nosi zegarków mniejszych niż 35mm.

Powiem więcej - dziś przymierzała zegarek 39mm i prawdopodobnie zostanie zakupiony :)
Ostatnio zmieniony przez charin 2013-01-13, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JohnSmith 
Starszy Ryżowy


Pomógł: 7 razy
Wiek: 59
Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 826
Skąd: Gdynia
 #3  Wysłany: 2013-01-13, 23:47   

Jasne, że kobiety mogą nosić większe zegarki. Te które zaprezentowałem są raczej, wyłącznie dla kobiet, nie tylko ze względu na rozmiar. Moja Szanowna Małżonka także nosi większe, od zaprezentowanych :)

Oczywiście, że są większe zegarki noszone przez kobiety, a także zegarki unisex (czyli dla wszystkich :popcorn: ). Nic w tym złego.

Chęć pokazania powyższych zegarków wynikała z braku podobnych na forum :oops: . Zdecydowana większość spotykana tutaj jest jednak męska, a nawet bardzo męska :)) , co jest zrozumiałe, zważywszy na populację uczestników forum cool .

Oba zegarki są chińskie, mechaniczne, pierwszy raczej współczesny, drugi, jak twierdził Chińczyk: vintage (tzw. nowy stary, z ubiegłego wieku...), ale kto go tam wie... Chińczycy lubią koloryzować i wyolbrzymiać...
_________________
John Smith
Ostatnio zmieniony przez JohnSmith 2013-01-14, 00:23, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
charin 
Starszy Kulis


Pies czy kot?: pies
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 67
Skąd: Warszawa
 #4  Wysłany: 2013-01-14, 08:24   

w takim razie przyznaję Ci rację i zgadzam się z Tobą :))
Ostatnio zmieniony przez charin 2013-01-14, 08:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum