ROBOCZY WÓ£
Odpowiedz do tematu

: ROBOCZY WÓ£
Prosta zasada umieszczamy TU foty naszych zegarków które s³u¿± nam w specjalnych warunkach
roboczo-warsztatowych.

Ka¿dy zapewne ma takiego ³ocza ale mo¿e waha siê go pokazaæ bo taki nie³adny cool

Mile widziane zegareczki obdrapane,porysowane ze zmêczonymi paskami i kajdanami.

Mój przyk³ad :D
[img] Uploaded with ImageShack.us[/img]

Ostatnio zmieniony przez Volturi 2012-12-29, 19:49, w ca³o¶ci zmieniany 3 razy
Czas jest moim sprzymierzeñcem.
:
Ja nie mam. Szanuje kazdy zegarek. Nawet gdybym mial dziszoka, to pewnie tez bym dbal o niego.

:
dtox napisa³/a:
Nawet gdybym mial dziszoka.....

No w³a¶nie...To po co te dziszoki ?
Ci co je kupuj±, to przewa¿nie po to, ¿eby by³ wytrzyma³y, do tyrania, na rowery, do sportu.
A tam zawsze mo¿e co¶ siê zdarzyæ...
A s± w sumie g³ównie kupowane wbrew swemu przeznaczeniu. Ci co maj±, dbaj± jak o garniturê cool
A bez sensu siê to wydaje...

:
Proszê trzymaæ sie tematu i czekam na Wasze zmêczone ³ocze ;)
No pokazywaæ te porysowane i zabrudzone ''piêkno¶ci '' :oops:

Czas jest moim sprzymierzeñcem.
:
Mo¿e nie jest jaki¶ specjalnie styrany, ale swoje przeszed³. Tani, plastikowy kwarc. Kupi³em go 4 lata temu i przez 3 lata s³u¿y³ mi jako EDC (o zgrozo!). To by³y czasy kiedy nie mia³em pojêcia o zegarkowej etykiecie. Dzisiaj zak³adam go tylko w warunkach szkodliwych dla mechaników. Bateria dalej trzyma, indiglo ³adnie ¶wieci. Wci±¿ nie wiem jak mog³em tak d³ugo nosiæ zegarek mniejszy ni¿ nawet sejkofajf z lat '60.



:
G³upia sprawa, ale ja chyba o zegarki dbam odruchowo. Do ciorania zak³adam ma³e Mako, bo tanie i dobre. Obejrza³em to teraz i ani jednej ryski. Zupe³nie nic, nóweczka, wiêc nie mogê siê pochwaliæ bliznami. :shock:

Fota stara, ale poza paskiem nic siê nie zmieni³o.



pozdrawiam
Narfas

:
Narfas, m³otek itp. narzêdzia te¿ obs³ugujesz w makowcu?

:
Mroovkoyad napisa³/a:
Narfas, m³otek itp. narzêdzia te¿ obs³ugujesz w makowcu?


Ta, ale na szczê¶cie zegarek noszê na lewej, a raczej w nadgarstek siê nie walnê. Przyznajê ¿e zdejmujê do wiertarki i siekiery (ale akurat ich rzadko u¿ywam). Jak tak pomy¶lê to z narzêdzi u¿ywam g³ównie ¶rubokrêtów, co jest doskona³± okazj± do nakrêcenia zegarka. cool

pozdrawiam
Narfas

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2012-12-29, 20:28, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
:
:z³o¶liwiec:

Facet to nie pieczarka, ¿eby go trzymaæ w ciemno¶ci i karmiæ gównem.
:
Czasami sie zdarzy ¿e wygl±da jak poni¿ej, i nie jest to charakteryzacja pod zdjêcie


..stare ch³opy a pokazuj± pude³ka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Dwa g-shocki i timex, nie boj± siê upierdzielenia zapraw± czy farb±, timex sponiewierany fest. Jutro foty w ¶wietle dziennym.

:
:z³o¶liwiec:

Co Ciê nie zabije to Ciê je#nie po kieszeni :/
:
Tutaj wyczyszczony i z nowym paskiem pozuje do zdjêcia, ale zazwyczaj ten Poliocik towarzyszy mi w pracach fizycznych.

Dzis te¿ pracowal razem ze mn± :)

People are strange when you're a stranger
:
Nie bêdê odkrywczy - d¿iszok :)

:
tak wygl±da³ w trakcie pracy

a tak po

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.