2012 WUS Tourbillon Project
Odpowiedz do tematu

:
Si inne giloszowanie, takie promieniste w stronę turbiny. Tak żeby było coś innego.

Wskazówki - właśnie - nie wiem czy dadzą radę, pewnie napiszę że ok, a efekt może być różny. Taki jasny niebieski jakoś mało elegancki, polerowane indeksy słabo będą kontrastować na nim ;)

To dopiero pierwsze podejście, wiecie że potrzebuje chwilę żeby się rozruszać :P

_
work in progress
:
Damian, No to się ruszaj ;-)

:


Teraz tak,
Decentryczność jest dość sporym problemem, co wymyślę jakieś wskazówki to godzinowa musi być tak krótka że wygląda to mało ciekawie :/ Dofinki wyglądają najlepiej.

Indeksy - jakie chcecie, mnie się takie podobają :P ale mam pewne obawy czy zrobią je naprawdę grube takie fajne, czy wyjdą jakieś takie cienkie blaszki?

Tarcza niebieska, szlif góra-dół - bo podoba mi się :P Kolor jednak wolałbym ciemniejszy, jasny jakoś średnio mi się podobał.



__

Inne indeksy


Ostatnio zmieniony przez Damian 2012-12-06, 12:11, w całości zmieniany 4 razy
_
work in progress
:
Ta pierwsza wersja lepsza

:
Obie łykam :)) Jak któryś przejdzie to chętnie się zapiszę :) Jak jeszcze można.

:
A jak cenowo ?? :) Jak dobrze przeglądałem wątek na WUS to wychodziło coś koło 800$ ??

Ostatnio zmieniony przez szablix 2012-12-06, 13:49, w całości zmieniany 1 raz
:
Zdecydowanie wersja pierwsza.
Tylko kolor u mnie wygląda na morski - znaczy niebiesko-zielony. :-(
Wolałbym niebieski, a jak nie jasny, to granat. Ale nie morski! Pls ;-)

Daufinki są ok, tylko proponowałem je zrobić ażurowe - żeby było ciekawiej/oryginalnie ;-)
Bo się obawiam, żeby nie zrobili takich łopat wielkich, jak w moon-phase ;-)

Dałbyś Damian rzut z góry - bo tu nie do końca widać, czy pierścień z indeksami godzinowymi jest promienia wskazówki godzinowej i z centrum w miejscu osi wskazówek, czy jest równolegle do lunety?

Edit: a jak zostawiamy daufinki, to proponuję zaszaleć i indeksy też zrobić takie "łamane" przez środek jak wskazówki.

:
Pierwszy fajniejszy!
Kolor jest ok, niebieski - Sylwek, musisz mieć coś z monitorem...

Skate or die!
:
Santino napisał/a:
u mnie wygląda na morski - znaczy niebiesko-zielony.


Skalibruj monitor, u mnie zarówno w pracy jak i w domu jest niebieski niebieski ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Qwa, teraz patrzę na srajfonie i iPadzie.
Jest niebiesko-zielony. :-(
Zaraz inny komputer włączę jeszcze.

:
Sylwuś luzuj, u mnie podobnie :)
Oni po prostu nie rozumieją co to niebieski, za mało z kobietami :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Kolejny komputer i to samo.
Może to kwestia parametrów światła zapodanych do maszyny renderującej ;-)

IMO niebieski wygląda tak:

:
Pierwsz wersja z arabami :)) wypas :!: :shock:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Kufa, normalnie się Satanista wzbiłeś na kiziowy poziom "ekspert" od ilości niebieskiego w niebieskim plask :D

:
ALAMO, aleosochozi?

Pokazuję, że jak jest niebieski, to u mnie na monitorze widać, że jest to niebieski.
A jak jest morski, to nie jest niebieski ;-)

A wolałbym normalny niebieski jednak.
Chociaż morski pewnie też kupię ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.