Santino's A8 Blue
Odpowiedz do tematu

:
Kolejny piękny projekt ! Nie wiem czy nie najładniejszy.
Chociaż każdy jeden inny i każdy ma coś w sobie!
Brawo ten Pan! pifko

A co to za babol przy ósemce? :złośliwiec:

:
Fixxxer napisał/a:
A co to za babol przy ósemce?

plask

:arrow: Santino A8 to jest, tak?

:
Aaaaa a! To sorry :D

:
Santino, super! jestem pod ogromnym wrażeniem szczególnie spojności Twoich projektów, tj tarcza, wskazówki, czcionki, kolorystyka(!).
Nie masz może jakiejś rodzinnej fotki od A1....An, An+1?
P.S. W tym akurat koronka może taka trochę zwyczajna

:
Odgrzeję trochę temat. Zegarka już gratulowałem, bo jest świetny pifko . Jako, ze nie mogłem znaleźć nic na temat tarczy w tym zegarku (jak została wykonana) mam małe pytanko, a w zasadzie dwa pytanka - jaką techniką była robiona i kto ją robił?. Kusi mnie by zrobić coś nowego, ale na razie nie mogę znaleźć magika, który wygraweruje mi tarczę.

Szymon
[Usunięty]
:
ICE napisał/a:
Odgrzeję trochę temat. Zegarka już gratulowałem, bo jest świetny pifko . Jako, ze nie mogłem znaleźć nic na temat tarczy w tym zegarku (jak została wykonana) mam małe pytanko, a w zasadzie dwa pytanka - jaką techniką była robiona i kto ją robił?. Kusi mnie by zrobić coś nowego, ale na razie nie mogę znaleźć magika, który wygraweruje mi tarczę.


Patrząc jak jest wykonana, to obstawiał, że Chronos-Art.
Termicznie barwiony tytan/stal? (co tam Hegemonu sobie zażyczyłeś? ;) )

:
Mi bardziej chodziło materiał i o strukturę - grawerowana czy coś innego? Kolor nie ma znaczenia.

:
Środkowa część to grawerowana płytka tytanowa.
Pierścień z kwasówki z nadrukiem.

Szymon
[Usunięty]
:
Cytat:
Pierścień z kwasówki z nadrukiem.


phi... myślałem, że laserem palone i w ogóle kosmiczna technologia... straszne rozczarowanie hmmm

;) pifko

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2015-01-20, 15:45, w całości zmieniany 1 raz
:
A jeszcze jakby kolega zdradził, kto takie rzeczy potrafi wykonać?

:
Kolega mi to zrobił grzecznościowo.
Ale to raczej jednorazowa akcja.

Usługowo tego nie zrobi.

:
Obawiałem się, że właśnie taką odpowiedź dostanę. No nic będę musiał dalej szukać speca, który wygraweruje mi wzorki na traczy, ale strasznie trudno o kogoś kto może to zrobić pomimo, że firm powstaje coraz więcej.

Ostatnio zmieniony przez ICE 2015-01-20, 22:56, w całości zmieniany 1 raz
:
zamów zegarek w chronos-arcie u Pawła.
Będziesz miał co tam sobie wymyślisz...

Skate or die!
:
ciekawe czy po miesiącu prezesso chciałby modować zegarek od Pawła gdyby go miał hmmm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ale kojarzycie, że to wątek o moim zegarku, a nie Pawła?
:D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.