Wostok garniturowiec specjalnie dla admina ;-)
Odpowiedz do tematu

:
ZA-JE-BIS-TY

:
Świetny jest tylko że zamiast z garniturem kojarzy mi się z piłką do baseballa lub kosza :) :) :)

:
Cudny! Gdyby tak jeszcze pozłacana koperta to jęknąłbym z zazdrości :wink:

:
kadarius napisał:
Świetny jest tylko że zamiast z garniturem kojarzy mi się z piłką do baseballa lub kosza :) :) :)




:D dobrze, że nie z piłką do metalu

:
Kto tam tego barbarzyńce do końca zrozumie... :wink: :wink: :wink:

:
Piekny Ci on, a jakie to lata produkcji mniej wiecej?

Darecki
[Usunięty]
:
Mmmm piękny :wink: Właśnie jakby była kopertka pozłacana to by stracił na uroku :P

:
zbyszke napisał:
Piekny Ci on, a jakie to lata produkcji mniej wiecej?




Strzelam że lata '90... Oceniać można po fikuśności i jakości chromowania - to wygląda na solidne, a i tarcza lepsiejsza ...

:
Z tenisówek mnie wyp....liło, w pierwszej chwili pomyślałem że to jakiś Zenith, gratuluję posiadania i szczerze zazdraszczam.

:
...potwierdzam podziw kolegów. Jest cudna - do pełni szczęścia widziałbym tylko jednolitą tarczę (z tą fakturą).

:
Wiem że to dla mnie to ja go wypatrzyłem na spotkaniu w pudełku pełnym pięknych zegarków :)

Crayzee dziękuję za fotki tego pięknego zegarka szczerze zazdraszczam takiej perełki w kolekcji

Tenisowy wostok jest the best !!

:
ALAMO napisał:
Kto tam tego barbarzyńce do końca zrozumie... :wink: :wink: :wink:




Rudolf mnie zrozumiał - jem też się kojarzy z piłką do tenisa :)

:
Rudolfowi od początku się tak kojarzyło.



Ale to skojarzenie w dobrą stronę - drewniane rakiety do tenisa, panowie w białych pumpach, koszule z wykrochmalonymi kołnierzykami, herbata w porcelanowych filiżankach i ten zegarek. :D

:
Poprostu bomba. Gratulacje

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.