Manual ST25 4 G.GERLACH
Odpowiedz do tematu

:
Przemówił ... :shock:
może mu ksywę zmienić Mr. Wiki :lol:

:
Mr.Wikiportki

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
http://www.pkm.edu.pl/ind...we/217-03010308

Nie widziałem na własne ślepia wahników na łożyskach walcowych, co nie znaczy że nie istnieją. Widziałem już sporo rzeczy nieistniejących, np łożyska na rubinowych kulkach i dużo, dużo innych.
Poza tym są łożyska nie tylko kulkowe; są beczułkowe, stożkowe, igiełkowe, dwurzędowe...

Gb.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2012-08-23, 22:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Korzystając z okazji że miałem aparata pod ręką ośmielę się zaprezentować wersje manual ST25 z zaczepami zarabianymi do bębna za pomocą zaciskarki.Oczywiście temat niełatwy bo zębnik w bębnie jest na środku i jak się łatwo domysleć padały zdania typu" Zarabiać to ty sobie możesz, ale na bębnie co ma zębnik prawidłowo czyli na górze" jedyne co mi pozostało to wysmiać specjalistów co to cały świat na kozie objechali* i po prostu na tokarce wytoczyc odpowiednią podstawkę pod bęben w ST25 i zarobić odpowiednio nóż którego nie było(czyli co, też trzeba było go wystrugać).

Działalność zarabiarki jest następująca:







Oczywiście aby całość miało sens trzeba było obmyślić zaczep sprężyny na tzw rybkę z przesuniętą pionowo w dół powierzchnią bezpośrednio stykająca sie z zaczepem bębna:



*Gdyby te kacapy wiedziały że mam nietypową zarabiarkę to by inaczej śpiewały, a tak zjadła ich mentalna bieda oparta o stereotypy.

Ostatnio zmieniony przez kaido2 2012-09-01, 18:05, w całości zmieniany 1 raz
Pozdro!!!
:
kaido2, od razu widać że w fotoszopie robione te zaczepy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Przepraszam, ale ja używam korela, karola, korala czy jak to tam było? :shock: :?:

Pozdro!!!
:
kaido2 napisał/a:
Przepraszam, ale ja używam korela, karola, korala czy jak to tam było? :shock: :?:


a tak jak teraz patrzę to rzeczywiście może i w Carolu :mrgreen: :mrgreen:

:
Carola nie znam ale jak źle coś zrobił to zawsze mogę go zwolnić :mrgreen:

Pozdro!!!
:
Vivat Carolus Gustavus Rex....Poloniae !

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.