SEA-GULL M185/186/187
Odpowiedz do tematu

Darecki
[Usunięty]
:
Ja bym bardziej się przyczepił do tego, że 11 nie jest symetrycznie na jednej wysokości do 1 lub na odwrót :wink: To mi się bardziej rzuca w oczy, natomiast w 11 moje oko nie dostrzega jakichś pochyleń :P

:
Przesunięcie pomiędzy godziną 1 a 11 wynika z prostej przyczyny, geometryczny środek liczby 1 jeno i dwucyfrowej wypada w zupełnie innym miejscu, i to wcale nie przeszkadza. Z kolei prawa 1 w jedenastce jest lekko pochylona w lewo, u Alamo jest to samo, może na fotkach tego dokładnie nie widać. Z resztą nie jest to jakaś straszna wada, z mojej strony to raczej stwierdzenie faktu niż usterka.

:
To mi przypomina jak kiedyś na spotkaniu GMT poszukiwaliśmy niewidzialnego paprocha, który zakłócał nieskazitelną niepokalaność tarczy jakiegoś zegarka. Oczywizda tylko właściciel widział to podstępne paskudztwo :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Bo w szanowanym zegarku ma istnieć porządek tak idealny jak przed Wielkim Wybuchem! :D

:
Mnie tylko zadziwia fakt powtarzalności tego błedu zarówno w S-G, jak i Parnisach :) ...

:
Powtarzalność tego "błendu" potwierdza raczej celowość wynikającą z fazy projketowej, czyli brak "błendu"

Darecki
[Usunięty]
:
Dobrze prawisz ale to tylko my zwracamy na takie rzeczy uwagę :wink: Mój wykładowca od kreski dr.inż. porządne ciuchy nosi, porządnym autkiem przyjeżdża, no widać, że koleś obyty etc a na łapce co?... PERFECT :( Nie jeden nowobogacki kupuje zegarek tylko po to, żeby mieć no bo jak jeżdżę autem za 300tyś, noszę gajerki po kilka tyś a zegarek mam mieć lichy? I później taki Cristiano Ronaldo mówi, że jest miłośnikiem zegarków. Gówno prawda on jest miłośnikiem ceny tych zegarków bo to go wyróżnia z tłumu. A mój wykładowca mimo iż porządny facet zegarek ma za 20zł bo najwidoczniej do odczytania godziny nie potrzebuje lepszego.

:
Naprawdę świetne są te maszynki, ale jednak gdyby zrobili model w którym zamiast indeksów arabskich byłyby takie same ale rzymskie to wyglądaloby to moim zdaniem jeszcze lepiej. Ale tak czy owak gratuluję kolegom :D

:
svedos napisał:
Przesunięcie pomiędzy godziną 1 a 11 wynika z prostej przyczyny, geometryczny środek liczby 1 jeno i dwucyfrowej wypada w zupełnie innym miejscu, i to wcale nie przeszkadza. Z kolei prawa 1 w jedenastce jest lekko pochylona w lewo, u Alamo jest to samo, może na fotkach tego dokładnie nie widać. Zresztą nie jest to jakaś straszna wada, z mojej strony to raczej stwierdzenie faktu niż usterka.


Witam,

Jest to strrraszna wada :!: :!: Proponuje zwrot zegarkow... albo lepiej - szybka odsprzedaz w cenie brakow - jestem pierwszy do przejecia tego obrzydlistwa :twisted: :twisted:

:
Nie z nami ten numery Bruner....Fazi znaczy :wink:

Pagan
[Usunięty]
:
http://img69.imageshack.us/i/ssaa.jpg/



:twisted: :wink: :twisted: :wink: :twisted: :wink:

:
He he he he ...

Pagan wygrał :lol:



Czy to jeden z Właścicieli Zdjęć Nadgarstków Z Zegarkiem :wink: ?

:
He he he , mówiąc o krzywych indeksach nie ganimy tego co robi Sea_Gull, raczej odwrotnie pokazujemy wszystkim którzy nas czytają że nie zamiatamy niepochlebnych informacji pod dywan. Pokazujemy że o Chińskich zegarkach mówimy w rzetelny sposób, nie tylko pochwały i zachwyt, ale także rzetelna informacja o niedoróbkach

:
Tak dla podgrzania temperatury dyskusji, oto ten wstrętny substytut zegarka z corpus delicti, vel krzywy indeks :lol: :

http://www.fotosik.pl

:
A oto i mua, na nowym pasiorku




Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-02-10, 21:22, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.