Poprzedni temat «» Następny temat
Mała czarna - MORA
Autor Wiadomość
Spam
[Usunięty]

 #31  Wysłany: 2013-10-19, 18:50   

jimmy napisał/a:
....to jak tu staruchy nabywać? jak wiedza NIETEGOS i zaufanie do prawdomówności LUDZIKÓW się ma :/ .....................tylko nówki kupować?



...skąd... najlepiej brać takie które samemu da się naprawić albo takie do których łatwiej o części... osobiście jak polowałem na kirowki to wybierałem takie brudne, z uwaloną sprężyną albo bez klucza ale z żywoj majtnikiem... za każdym razem jak taką trafiłem to był złoty strzał... drobny remont i dawaj następny... tam to się sprawdzało... a tak to trzeba zasypywać sprzedającego gromem pytań... osobiście jak mi odpowiada, że nie wie i się nie zna to odpuszczam... ale cóż... są ludzie i ludziska ;)

[ Dodano: 2013-10-19, 18:57 ]
macedońskiogier napisał/a:
"sprężynka nieoryginalna" :głową w mur: Ten zegarek miał ponad 60 lat! Chrono nie powinno już dawno chodzić :))



...po części masz rację... bo przecież po wuj mi to chrono... to i tak tylko ozdoba... pal licho jakby było uwalone kilka trybków na kole sekundy i zegar chodził a chrono dostawało czkawki ale jakos tam szło... a tu po kilku sekundach cały mechanizm zacinał się a chrono na dodatek nie dawało się wyłączyć... mnie to osobiście boli a trzymać zegarek w szufladzie tylko dla ozdoby... też mnie wpienia...
 
 
Maras68
[Usunięty]

 #32  Wysłany: 2013-10-19, 19:02   

jimmy napisał/a:
...ale ty Spam skryty jesteś :D tyle czekać z obwieszczeniem ;)


Spam Tajemniczy hmmm
 
 
macedońskiogier 
Kulis

Wiek: 55
Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Jarosław
 #33  Wysłany: 2013-10-19, 19:03   

no chyba że tak... Też tak uważam, nie ma co do szuflady chować, bo to zwykłe kolekcjonerstwo czyli choroba psychiczna, która sama się rozwija :) Trzeba by ten mechanizm odciąć całkiem do chrono... Szkoda.
 
 
Spam
[Usunięty]

 #34  Wysłany: 2013-10-19, 19:09   

macedońskiogier napisał/a:
nie ma co do szuflady chować, bo to zwykłe kolekcjonerstwo czyli choroba psychiczna, która sama się rozwija :)



...wiesz hmmm nie chcę Cię wyrywać z błogiej nieświadomości :D ale to co my robimy... choć nie wiem jak jest u Ciebie... to też nie jest ani zdrowe ani normalne :złośliwiec: :twisted:
 
 
macedońskiogier 
Kulis

Wiek: 55
Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 38
Skąd: Jarosław
 #35  Wysłany: 2013-10-19, 19:15   

właśnie o tym mówię... :twisted: To że jestem nosicielem to nie oznacza, że mam innych zarażać :) Przestrzegam raczej. Ale dziękuję za troskę, kontroluję własne namiętności.
 
 
Woj_Woj 
Właściciel Pola Ryżowego


Pomógł: 14 razy
Wiek: 60
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 2068
Skąd: Wlkp.
 #36  Wysłany: 2013-10-19, 20:20   

Spam, ... oj wielka szkoda tej Mory :( , podziwiałem ją z ukrycia, piękna była.

Myślę, że Cię rozumiem .... mnie uszkodzony zegarek drażni, spokoju nie daje i odbiera całą radość.

Nie ta, to będzie inna. :))
 
 
buran 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 7 razy
Wiek: 54
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 3281
Skąd: Bielsko-Biała
 #37  Wysłany: 2013-10-20, 08:18   

Na pierwszej stronie w góglu po wpisaniu Venus 170 są części http://www.ofrei.com/page1318.html
_________________
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum