Co zamiast firmowej bransolety do Big Mako Blue
Odpowiedz do tematu

: Co zamiast firmowej bransolety do Big Mako Blue
Koledzy pomóżcie :/

Jako, że oryginalna bransa w Mako XL jest taka se szukam czegoś czym można by ją zastąpić. Może ktoś z szanownych kumotrów nosi zegarek na jakimś fajnym pasku- poproszę o fotki :popcorn:
Nie pogardzę również fotkami z netu pifko

:
Zostaw go na kajdanie

:
Ewentualnie mesh, ale szczerze mówiąc oryginalna bransa mimo jej jakości jest imo jedyną opcją. Paski źle wyglądają z racji na duży rozstaw otworów na teleskopy. No - jeśli ktoś lubi to jeszcze jakieś nato wchodzi w grę.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Co wy chcecie od tej branzy , ja mysle ze ok ,

:
Ja przełożyłem na najzwyklejsze, ordynarne niebieskie NATO i moim zdaniem to jest to.



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Może jakaś brązowa skóra od pattini lub hand made...?

:
Hogg napisał/a:
Może jakaś brązowa skóra od pattini lub hand made...?


+1
Też myślę, że na brązowej grubej skórze będzie mu OK

:
Erolek napisał/a:
Ja przełożyłem na najzwyklejsze, ordynarne niebieskie NATO i moim zdaniem to jest to.

Obrazek

Pozdrawiam
Eryk


+1
O to jest jakaś opcja pifko

:
moim zdaniem na brązowej skórce lipy nie ma




:
j/w....brązowa skórka....tylko bez nitów ;)

:
arecki napisał/a:
j/w....brązowa skórka....tylko bez nitów ;)
pifko


Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Ja noszę na gumowym bonetto, ale w sumie traktuję BM jako zegarek wakacyjny. Bransoleta jest, cóż, adekwatna do ceny zegarka. Mogloby być i gorzej, i lepiej.

Szymon
[Usunięty]
:
Ładnemu we wszystkim ładnie :)) (chociaz Zbych pewnie mógłby mnie wyprowadzić z błędu jednym zdjęciem BigMaka na pasku :D )

Jak nie oryginalna bransa to z żelastwa oprócz niej tylko mesh. A z paskami to kilka przykładów miałeś - wszystkie fajne ale chyba najlepsze z powyższych NATO. ;)

:
Dla mnie do tego zegarka są tylko 3 opcje:



oraz

Skate or die!
:
Jakoś mesh mi się najmniej podoba w tej konfiguracji... hmmm
A jakieś Bonetto?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.