ZEGAREK 2010 - ZAPISY
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
yanek, tak chyba bedzie dobrze

1. ALAMO
2. SVEDOS
3. KADARIUS
4. kuba
5. Kyle
6. wilbury
7. Andre
8. Kubama
9. Spinner
10. Arek
11. mnihu
12. chomior
13. MAXIO
14. n1joker
15. yanek
16. bogdan5712
17. Bibliotek@rz
18. tomsky
19. Olek
20. Darecki
21. GrzecH
22. blasinski
23. TomekR
24. prezesso
25. screwdriver
26. Marcin D.
27. Aronus
28. CornCobbM
29. KAROLINA- dla kolegi bow z personalizowaną limitacją 23.05.2010
30. OLEJ
31. ---- (pawwel)

Ostatnio zmieniony przez olej0070 2010-05-28, 16:29, w całości zmieniany 1 raz
DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Kyle napisał/a:
ale czemu bez nicku :?: jest ktoś na forum, chce zegarek forumowy... Część z nickami, część bez, tak głupio trochę. O ile rozumiem bow (imię córeczki jest też formą personalizacji, sympatyczną i godną pochwały), to gołe... :?:


Na handel chcą brać, ot co :P

:
Arek napisał/a:
Bartek, bo ja wolę datę powstania naszego forum tam wstawić a nie swoje imię :roll:


To może waź dwa dekielki?
Jeden z Arek, drugi z datą....na wszelki wypadek :mrgreen:

Wozu
[Usunięty]
:
Kyle napisał/a:
ale czemu bez nicku :?: jest ktoś na forum, chce zegarek forumowy... Część z nickami, część bez, tak głupio trochę. O ile rozumiem bow (imię córeczki jest też formą personalizacji, sympatyczną i godną pochwały), to gołe... :?:

Ja na swoim też chcę imię córeczki tyle że zamiast nicku i jeszcze datę jej urodzin coś tak Natalia 25.06.2010
mam nadzieję ;)
Ale nie chcę robić fochów i kolegów obarczać jakimiś personalizacjami extra, dlatego chcę bez nicku, sam dam do grawerowania.
Ale tak jak ALAMO pisał na takie info kto z a kto bez nicku to przyjdzie jeszcze czas.

Tylko się zastanawiam teraz czy grawer będzie taki sam jak pozostała część dekla?
Ale jakoś to będzie :D . Znaczy dobrze będzie :D

:
z tymi imionami i datami ur. do może się okazać, że wszystko w grawerze będzie poupychane i słabo będzie to wyglądało :???:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Arek, datę na certyfikacie zrobimy :!:

pliz, weź z nickiem, w końcu jeden taki Arek u nas, i swój dekiel mieć musi

szczerze to trochę tak wygląda (Arek Ciebie to się nie tyczy zgodnie z Twoim wyjasnieniem), że albo ktoś chce zegarek anonimowy w celu komercyjnym, albo życzy sobie ukrycia demonstrowania swojej obecności na forum. Naturalnie chciałbym sie mylić

tak jak Spinner lubi symetrię, tak jak porządek, i miło byłoby, żeby seria zegarka forumowego była spójna, a w tym mieści się koncepcja dekla, którego częścią jest grawerka nicka

Tomsky, do Ciebie też to nie jest, skoro masz intencje jak bow - dziecko najwyższym dobrem :smile: , coś tym wiem. Ale moja ma swoje zegarki :smile:

Ostatnio zmieniony przez Kyle 2010-05-28, 16:36, w całości zmieniany 1 raz
:
No tylko brakuje żebyście się zaczęli sprzeczać czy ktoś ma nicka mieć czy nie mieć ;)
Co to za różnica - chcą to dostaną, nie chcą - nie dostaną :razz:
My tam z Towarzyszem Nadszyszkownikiem i tak szykujemy małego psikusa tym tajnos agentos wszystkim :cool:

Arek
[Usunięty]
:
jest dwóch Arków :) Zegarka nie biorę na handel bo i kto miałby go kupić?? Ale faktycznie, może się zdarzyć i tak że kiedyś trzeba będzie go sprzedać, no i kto wtedy kupi zegarek z podpisanym deklem?? Dla mnie nie ma sensu umieszczać nicka na zegarku :roll:
Rozumiecie o co mi chodzi??

:
ALAMO napisał/a:
My tam z Towarzyszem Nadszyszkownikiem i tak szykujemy małego psikusa tym tajnos agentos wszystkim :cool:


aaa, to pokładam pełne zaufanie :lol:

:
Arek napisał/a:
Ale faktycznie, może się zdarzyć i tak że kiedyś trzeba będzie go sprzedać, no i kto wtedy kupi zegarek z podpisanym deklem?? Dla mnie nie ma sensu umieszczać nicka na zegarku :roll:
Rozumiecie o co mi chodzi??


...a chcesz prztyczka w nos

:
Przejrzeliście mnie, chcę bez nicka żeby sprzedać potem 5 razy drożej... :razz: Generalnie nick kojarzy mi się mało poważnie (słusznie, niesłusznie proszę bez komentarzy :wink: ). Dla waszego spokoju poproszę grawer Paweł.

Arek
[Usunięty]
:
Maxio napisał/a:

...a chcesz prztyczka w nos Obrazek



Maxiu, nie każ mi już kupować zegarka który będę mógł zostawić wnukom :roll: Różne są sytuacje w życiu, a nie jestem jeszcze w stanie zakładać takiej kolekcji jak ma Alamos

Ostatnio zmieniony przez Arek 2010-05-28, 16:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Arek kumotrze, pisałem, że to nie do Ciebie, ale... nawet gdyby ktoś chciał sprzedać... Na allegro chodzą bez problemów zegarki z dedykacjami...

a czy nick kojarzy się mało poważnie? jestem poważnym człowiekiem (z reguły), nick wybieram świadomie, zwłaszcza mając do czynienia z zacnymi wspóforumowiczami, których nie chcę zrazić niepowaznym nickiem, więc o co chodzi?

ale OK - nie chcę afery, więc z mojej strony peace w tym temacie, i wiara w człowieka, jak też w nadszykowników przede wszystkim :smile:

:
Panowie i Panie , każdy będzie miał na deklu to co będzie chciał, bo i tak dla każdego trzeba przygotować indywidualny projekt, negocjacji nie podlega tylko numer limitacji , bo będzie on na każdym egzemplarzu.

:
cholerka człowiek sobie spokojnie w pracy siedzi a tu już 32na liście

1. ALAMO
2. SVEDOS
3. KADARIUS
4. kuba
5. Kyle
6. wilbury
7. Andre
8. Kubama
9. Spinner
10. Arek
11. mnihu
12. chomior
13. MAXIO
14. n1joker
15. yanek
16. bogdan5712
17. Bibliotek@rz
18. tomsky
19. Olek
20. Darecki
21. GrzecH
22. blasinski
23. TomekR
24. prezesso
25. screwdriver
26. Marcin D.
27. Aronus
28. CornCobbM
29. KAROLINA- dla kolegi bow z personalizowaną limitacją 23.05.2010
30. OLEJ
31. ---- (pawwel)
32. ROBAK

Fajnie jak by muj miał numer 32, taki właśnie ma moja Stowa

Ostatnio zmieniony przez ROBAK 2010-05-28, 17:26, w całości zmieniany 2 razy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.