Zegarek 2011 plany prezentacje kryptonim DZIKiSOKÓ£
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Super!
Bezel siê tak ¶wieci, ¿e samoloty mo¿na str±caæ :mrgreen: Dobrze, ¿e w ostatecznej wersji ma byæ czarny.

Ostatnio zmieniony przez atomtomski 2011-06-27, 19:49, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
:
A mi te¿ siê podoba.

Pozdrawiam
Lastrad
:
WOW!! Przez du¿e £.

:
s³iit qualit !

:
Dobra ta k³alita, na moje oko bardzo dobrze wykoñczone te przej¶cia. Bezel do¶æ wypolerowany, ¶wieci do¶æ, hm, mocno - czy tak tez bêdzie docelowo?
Te¿ bym chcia³ zobaczyæ na nadgarstku ;-)

:
Nie¼le, nie¼le .. :grin:

:
To jeszcze takie ogólne :






:
Znaj±c Was przygotowujê siê, ¿e bêdzie dobrze a jest jeszcze lepiej :shock: Obrobienie powierzchni ¶wietne.

:
Bezel zostanie polerowany ale bêdzie mia³ czarny kolor, pokrycie spowoduje ¿e bêdzie lekko matowy

:
Pany,a przez te zmiany w kopercie przesunie sie termin sprzedazy?

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Nie powinien.

:
...no co ja to ,aha jestem pod wra¿eniem :shock:

kaczka
[Usuniêty]
:
No nie powiem ca³kiem nie¼le to wygl±da, dobrze ¿e bezel nie bêdzie tak rzucaj±cy siê w oczy.

:
ALAMO napisa³/a:
Bezel po barwieniu bêdzie lustrzany, tak jak jest teraz. A indeksy - bêda sie ¶wiecic jak psu pod spodem :lol: ;)


Kropa na bezelu jest superancka :smile:

Cytat:
Zmiany bêd± dotyczyæ jeszcze g³eboko¶ci graweru dekla, i na 90% jego szczotowania - ale tutaj siê g³eboko ws³uchujemy w wasze opinie. Ja nie lubiê lustrzanych dekli, wic jestemm z³ym opiniuj±cym :lol: ...


IMO lepiej by by³ szczotkowany - mniej dziadzieje z czasem.

J.

:
A mi siê ten dekiel b³yszcz±cy podoba, fajnie siê odcina od grawerowanych elementów

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.