G. Gerlach dla Porsche Club Polska
Odpowiedz do tematu

:
A to sory :oops:

Skate or die!
:
sorry
;) :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
No tak oni se porszawkami śmigają, a człowiek poczciwy na EDC i Orła to się nie doczeka, Kurka Siwa i Motyla Noga :foch:

Ostatnio zmieniony przez bert69 2013-09-09, 19:28, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Ciniol napisał/a:
sorry
;) :D


Te, cfana gapa... Idź sprawdzić czy cię nie ma za rogiem plask ;)

Skate or die!
:
byłem i mnie nie ma :/
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Gratuluję pomysłów. Świetnie wygląda. Szkoda tylko, że taki mały ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Chłopaki, cieszę się, że po mojej rekomendacji dogadaliście się finalnie pifko . Kiedy Sylwek pokazał mi pierwszy projekt to wiedziałem, że jak koledzy z PCP tego nie łykną to są trąby :D A po dopracowaniu szczegółów to już normalnie cud, miód i orzeszki :))
Tak się trochę czuję jak ubogi wujek chrzestny ;) :D

Aż się prosi by zrobić później II edycję w oparciu o mechanizm chrono z projektu Autochron. :)

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
Całkiem, całkiem :)

:
Sentinel napisał/a:
Chłopaki, cieszę się, że po mojej rekomendacji dogadaliście się finalnie .


pifko

:
Sentinel napisał/a:
Aż się prosi by zrobić później II edycję w oparciu o mechanizm chrono z projektu Autochron.


O to to! cool

:
Kurcze... tak sobie siedzę i oglądam te Wasze zegarki... i tak sobie wymyśliłem że chyba trzeba by było kilka zakupić bo coraz ciekawsze produkty Wam wychodzą i za chwile się może okazać że Wasze zegarki będą ponad przeciętny budżet... :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Niezly projekt tego porszaka :shock: , jakby byla jeszcze koperta wieksza o te 2 do 3 mm to by byli zajebibi.

:
Piękny zegarek , oby tak dalej a staniecie się Gerlachy marką prestizową ... i tego wam zycze

:
No to czeba se kupić porsche... ;)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
fajny.
Do czego nawiazuje faktura tarczy?

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.