POLJOT NAVIGATOR CHRONO
Odpowiedz do tematu

:
jeszcze niedawno się nad takim buranem zastanawiałem - na ebaju nówki sztuki chodziły po ok 660 zł
a tego kto tak potraktował zegarek to należałoby 3 razy w tygodniu potraktować Blazowymi łazankami!!!

:
Jest jeszcze na Alle szturmaniec chrono, ale to jakaś lewizna i składak na moje oko.
http://www.allegro.pl/ite...anski_lotn.html
Nie zgadzają mi się w nim wskazówki, dekiel i koronka obracająca pierścień.

:
według mnie wszystko jest OK w tym szturmańcu - jedyne do czego można się przyczepić to druga koronka - ring obraca się bardzo lekko więc nie powinna być tak zjechana, najprawdopodobniej była podmieniona. Reszta jest OK

:
A to nie jest już któryś z wypustów po roku '91?
Ten dekiel taki jakiś nie teges

Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-03-18, 00:35, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
svedos napisał/a:
Był czas kilka lat temu że chciałem zanabyć ten zegarek, ale jakoś mi przeszło, po pasku domyślam się kto był pierwotnym sprzedawcą :wink: :lol: , gratuluję zakupu i niech się nosi.


No właśnie. :smile: Ja się nad nim zastanawiałem jak był po 700 zł, a gdy obniżyli cenę, to Kadarius mnie wyprzedził o pół godziny, więc hejtjuję i łazanki podsuwam. :twisted:

:
Za łazanki dziękuję :mrgreen: - life is brutal - trzeba było się decydować szybciej!

Swoją drogą to fajny jest ten paskud! Gdybym tylko inne wskazówki do niego dobrał byłby świetny!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.