Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
ja też miałem w dwóch i jeden skakał... :złośliwiec:

:
No ja miałem w trzech i w dwóch skakał ;) Jeden jeszcze nawet gdzieś mam. Nie przeszkadza mi to, niemniej tentyptakma i nie ma co zaklinać.

Bardziej interesuje mnie odpowiedź, jak to jest z dostępnością i jeśli są już normalnie dostępne, to czego dot. ta kampania na kickstarerze?

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Opis na Instagramie był mniej więcej taki: "after releasing a few pieces to test the market, we are finally ready tu launch Nereide on Kickstarter in a few days."
Co do samego zegarka - na razie nic nie skacze - mam go półtora tygodnia i odchyłka około 12 sek. na dobę. Bardzo efektowny moim zdaniem, przyciąga wzrok, też kupiłem oczami ale nie żałuję. W miarę niski jest, dobrze się układa, te złote ramki indeksów i logo fajnie wyglądają, ŚWIETNY skórzany pasek, guma również. Ma też kilka rzeczy do których można się przyczepić, typu w tej cenie można było (chyba?...) zrobić ceramiczny wkład bezela, a nie aluminiowy, luma mogłaby być lepsza i szkło pomimo że szafir, to jednak mógłby być AR. Jednak funfactor jest bardzo duży i nosi się świetnie. Ja polecam.
Zdjęcie z wczoraj (siakiś paproch się przyczepił na bezelu)

:
poka uszy i profil lepiej.
No i we wryj!!! :złośliwiec:

PS. z czerwonym bezelem fajniejszy.
a zielony naj!

Skate or die!
:

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
-jeRRy- napisał/a:
Opis na Instagramie był mniej więcej taki: "after releasing a few pieces to test the market, we are finally ready tu launch Nereide on Kickstarter in a few days."
Co do samego zegarka - na razie nic nie skacze - mam go półtora tygodnia i odchyłka około 12 sek. na dobę. Bardzo efektowny moim zdaniem, przyciąga wzrok, też kupiłem oczami ale nie żałuję. W miarę niski jest, dobrze się układa, te złote ramki indeksów i logo fajnie wyglądają, ŚWIETNY skórzany pasek, guma również. Ma też kilka rzeczy do których można się przyczepić, typu w tej cenie można było (chyba?...) zrobić ceramiczny wkład bezela, a nie aluminiowy, luma mogłaby być lepsza i szkło pomimo że szafir, to jednak mógłby być AR. Jednak funfactor jest bardzo duży i nosi się świetnie. Ja polecam.
Zdjęcie z wczoraj (siakiś paproch się przyczepił na bezelu)


fajny jest :)
ale w tym kickstarterze to łun teraz jest za 229 ojro? :popcorn: bo jeśli tak cena jest kusząca :złośliwiec:

:
Ileś tam ich będzie po 229, trza pilnować i zdążyć ;)

-jeRRy-, graty, podobuje się mi pifko
A jak z tym AR? Bo na filmie promocyjnym piszo że ma.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
Ileś tam ich będzie po 229, trza pilnować i zdążyć ;)

-jeRRy-, graty, podobuje się mi pifko
A jak z tym AR? Bo na filmie promocyjnym piszo że ma.


Dzięki pifko Przeca pisałem że by się przydał :) Szkło jest szafirowe ale niestety bez AR - tragedii nie ma ale byłoby zdecydowanie na plus z AR.
Zapytajcie quadrifolioverde czy czasem nie ma czegoś więcej niż to co wrzucił na bazarek kizi ...

Ostatnio zmieniony przez -jeRRy- 2017-05-29, 12:54, w całości zmieniany 1 raz
:
No właśnie dlatego pytam o ten AR, bo na filmiku co sami zrobili, wyraźnie jest Anti-reflective domed sapphire hmmm może te do testowania rynku nie miały, a nowe wypusty z kickstartera juz będą miały?
Zresztą QV na bazarku kizi też pisze że jest AR od spodu hmmm

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
No właśnie dlatego pytam o ten AR, bo na filmiku co sami zrobili, wyraźnie jest Anti-reflective domed sapphire hmmm może te do testowania rynku nie miały, a nowe wypusty z kickstartera juz będą miały?
Zresztą QV na bazarku kizi też pisze że jest AR od spodu hmmm


Faktycznie w dołączonej książeczce jest napisane że AR jest, aż sprawdziłem - tak jak napisałeś... Szkło jest delikatnie wypukłe i może dlatego nie ma aż takiego spektakularnego efektu z tym AR. W każdym razie źle nie jest ale zawsze mogłoby być lepiej :)
Porównując do Citka GT, który ma bardziej wypukłe szkło i również czarną tarczę, różnicę widać bez wielkiego wpatrywania. Cenowo jednak jest też różnica ...

Ostatnio zmieniony przez -jeRRy- 2017-05-29, 13:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Tu też pokaże nowy nabytek - jeszcze przed regulacją bransolety:


pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:

:

:
helka krwawa


:
Ojacie :shock: Maras Karasia zgubił :D albo zepsuł :złośliwiec:
;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.